سلبریتی هایی که با طرفدارانشان ازدواج کردند

برخی از طرفداران تمام کارهای سلبریتی های محبوبشان را دنبال می کنند. برخی از آنها امضا یا با آنها عکس میگیرند. ولی برخی خوش شانس ترند و با سلبریتی مورد علاقه شان ازدواج می کنند.

1- جان تراولتا

1.john_travolta2

جان تراولتا یکی از مشهورترین بازیگرهای هالیوود است، او در سال 2003 با کلی پرستون در پشت صحنه یکی از فیلم هایش آشنا شد. کلی آمده بود تا به عنوان دستیار فیلمبرداری کار کند. کلی از طرفداران پر و پا قرص جان بود.

2- آن هتاوی

1.annehathaway

این ستاره زیبای هالیوود با آدام شولمن ازدواج کرد. آدام طرفدار او بود ولی فکر نمیکرد روزی با هم آشنا شوند. آدام یک تاجر و سرمایه گذار است و آن را اتفاقی در یکی از رستوران هایش دید.

3-نیکولاس کیج

1.2nicolas-cage-wife-alice-kim-split-ftr

نیکولاس کیج با یکی از طرفدارانش که در این صنعت فعالیت می کند ازدواج کرد. آلیس کیم یک تهیه کننده گمنام تلویزیونی است و آنها سر صحنه فیلم «خدای جنگ» با هم آشنا شدند.

4-مت دیمون

1.matt-damon-marriage-trouble-wife-ben-affleck-fault-7

مت دیمون یکی از ستارگان خوشتیپ هالیوود در سال 2006 در یک رستوران با یک پیشخدمت آشنا شد و حالا آنها با داشتن 4 فرزند زندگی شادی دارند.

5-جولیا رابرتز

1.julia roberts

جولیا رابرتز در سال 2009 با فیملبردار یکی از فیلم هایش، دنی مودر، آشنا شد و پس از یک داستان پر فراز و نشیب عاشقانه با هم ازدواج کردند.

6-تام کروز

1.tom

وقتی تام کروز با کیتی هولمز آشنا شده، کیتی آنقدر گمنام بود که امکان نداشت به همین زودی مشهور شود. وقتی با هم آشنا شدند کیتی گفت در نوجوانی اش تام را می ستوده است. البته آنها الان از هم جدا شده اند.

7- توبی مگوایر

1.Tobey-Maguire-and-Wife-Jennifer-Meyer

اسپایدرمن در سال 2007 با جنیفر می یر آشنا شد و ازدواج کرد. او دختر یک تهیه کننده معروف است ولی خودش معروف نیست.

8- آدام سندلر

1.adam

آدام 13 سال پیش با همسرش جکی آشنا شد که آن زمان مدل گمنامی بود. آنها از آن زمان تا کنون زندگی شادی دارند.

منبع: ViraLands

 

بازدید کلی 936 , بازدید امروز 1

آدام سندلر آن هتاوی جان تراولتا تام کروز جولیا رابرتز مت دیمون توبی مگوایر نیکلاس کیج

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.