پخش تیزر فیلم‌های سینمایی از تلویزیون، بدون حضور بازیگران زن!

پخش تیزر فیلم‌های سینمایی از تلویزیون، بدون حضور بازیگران زن!

در تبلیغات تلویزیونی فیلم در حال اکران «بارکد» هم، تصاویر بسیار کمی از بازیگران زن این فیلم دیده می شود. در تیزهای تلویزیونی این فیلم، تصویری از سحر دولتشاهی دیده نمی شود و به شکلی گذرا از بهاره کیان افشار به عنوان یکی از ‎بازیگران این فیلم یاد می شود.

‎اما هزینه تعرفه تبلیغاتی رسانه ملی، برای معرفی کالاها به قدری بالاست که برخی از تهیه کنندگان و پخش کنندگان سینمایی عملا توان پرداخت آنها را ندارند. از سوی دیگر برخی از شبکه های ماهواره ای هم با ارائه پیشنهادهای خود به تهیه کنندگان سینما، اعلام می کنند که تیزرهای تلویزیونی فیلم های روی پرده را به صورت رایگان و با پوشش بسیار گسترده پخش خواهند کرد که این موضوع باعث شد نظر خیلی از سرمایه گذاران و تهیه کنندگان به این شبکه ها جلب شود.

‎به نظر می رسد در جامعه سینمایی کشور این حس وجود دارد که برای رونق گیشه فیلم های سینمایی، تیزرهای تلویزیونی با این همه محدودیتی که مدیران صدا و سیما اعمال می کنند، کافی نیستند و روش های جدیدی برای اطلاع رسانی درباره فیلم ها لازم است. خلأ قانونی درباره تاسیس شبکه های تلویزیونی خصوصی باعث می شود تنها گزینه جایگزین شبکه های ماهواره ای باشد که تبلیغ در این شبکه ها هم با توقیف و جلوگیری از نمایش فیلم ها روبه رو می شود.

بازدید کلی 29 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.