سلبریتی هایی که در دنیای واقعی غیرقابل تحملند

تا به حال به این فکر کرده اید که سلبریتی های محبوب شما در زندگی واقعی چه رفتاری دارند؟

سلبریتی ها باید در انظار عمومی رفتار موجهی داشته باشند، اما آنها هم انسان های عادی هستند و خلق و خوی خاص خودشان را دارند. ممکن است خوش اخلاق یا بداخلاق باشند یا هر ویژگی شخصیتی که همه دارند را داشته باشند.

راسل کرو

russel crowe

بی اخلاقی های او دیگر بر کسی پوشیده نیست. در سال 2005 برای کتک زدن کارمند هتل دستگیر شد. او به کمدین استرالیایی، ربل ویلسون در صحنه اجرای زنده فحاشی کرده است.

جاستین بیبر

jb

ممکن است خیلی پسر مهربانی به نظر برسد اما رفتارهای اجتماعی ناشایستی دارد. او یکی از طرفدارانش را در شبکه های اجتماعی وال آبی نامید. همیشه 3 بادیگارد همراه او هست که این در انظار عمومی چیز جالبی نیست.

گوئینت پالترو

gwyneth-paltrow-goop-by-juice-beauty-skncare

او مدتی منفورترین سلبریتی هالیوود بود. مشکل فقط حرفهای نامفهوم و زشتی بود که در تریبون های عمومی میزد، مثلا می گفت «ترجیح می دهم مواد مخدر استفاده کنم تا اینکه پنیر بخورم.» یا «ترجیح میدهم بمیرم تا اینکه اجازه دهم فرزندم از کاسه سوپ بخورد.»

نائومی چمپل

o-NAOMI-CAMPBELL-facebook

او به گستاخ بودن مشهور است. بارها با مامورهای فرودگاههای مختلف درگیر شده و اخیرا هم بخاطر کتک زدن یک پاپاراتزی در ایتالیا محاکمه شد و شش ماه را در زندان گذراند، ولی این پاپاراتزی تنها کسی نیست که او کتک زده، او کارمندان و دستیارانش را هم کتک زده است.

مایکل جردن

Michael-Jordan

وقتی طرفدارانش از او امضا میخواهند یا میخواهند با او عکس بگیرند، عصبانی می شود. ورود او به یکی از کلوپ های میامی ممنوع شده چون قبلاً بخاطر اینکه فکر میکرده خیلی فرد مهمی هست، آنجا دردسر ایجاد کرده است. او همچنین ورزشکار دیگری به نام استیو کر را با مشت زده است.

کاترین هیگل

کاترین هیگل

گویا کاترین هیگل برای همکارانش یک کابوس است. اخلاق او آنقدر بد است که تهیه کنندگان می گویند دلیلی ندارد با او کار کنیم.

جی-زی

NEW YORK, NY - SEPTEMBER 27: Jay-Z attends the grand opening of the 40/40 Club at Barclays Center on September 27, 2012 in the Brooklyn borough of New York City. (Photo by Allison Joyce/Getty Images)

او زیادی از خودش تعریف می کند، خیلی جدی درباره خودش گفته :«وجود من برای مردم نعمت است. فقط بودنم. مثل بودن اوباما. ما به مردم امید می بخشیم.»

نیکول ریچی

nicole-richie-lg

نیکول ریچی، دختر خواننده معروف لیونل ریچی، برخلاف پدرش اصلاً مردم دار نیست. جواب خبرنگاران را با بی حوصلگی میدهد و به آنها محل نمی گذارد.

جولیا رابرتز

julia

جولیا رابرتز طبق برنامه ای که فاکس نیوز تهیه شده بود، گستاخ خوانده شد. دلیل آن هم برخوردی بود که با مردم و خبرنگاران دارد. اما این بداخلاقی فقط به خبرنگاران محدود نمی شود، او همیشه خواهر ناتنی خود، نانسی موتز را بخاطر وزنش مسخره می کرده، حتی وقتی که نانسی میخواسته بازیگر شود جولیا به او گفته:«حتی تلاش هم نکن، تو زیادی چاقی.»

کریستینا آگیولرا

Christina-Aguilera-–-The-Voice

او در نوجوانی خواننده شد و مردم فکر می کردند خیلی ملایم و محبوب باشد، اما رفته رفته شخصیتش جور دیگری شکل گرفت. گفته می شود که به دیگران محل نمی گذارد و با بی احترامی با آنها صحبت می کند.

منبع: skipandgiggle

 

بازدید کلی 438 , بازدید امروز 1

کریستینا آگیولرا گوئینت پالترو جی-زی جاستین بیبر جولیا رابرتز نائومی چمپل راسل کرو کاترین هیگل نیکول ریچی مایکل جردن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.