اظهار نظر جنجالی ستاره «ارباب حلقه‌ها» درباره اتهامات کوین اسپیسی و برایان سینگر

اظهار نظر جنجالی ستاره «ارباب حلقه‌ها» درباره اتهامات کوین اسپیسی و برایان سینگر

ایان مک کلن بازیگر بریتانیایی سه گانه سینمایی «ارباب حلقه ها» با اظهار نظر درباره اتهاماتی که به کوین اسپیسی و برایان سینگر وارد شده، خبرساز شده است. او در یک مصاحبه زنده رادیویی گفته این دو سینماگر مشهور گرایش های همجنسگرایانه خود را مخفی کرده بودند.

مک کلن در این مصاحبه گفته است: «هر دوی آنها خود را مخفی کرده بودند. همینطور همه مشکلات خود به عنوان انسان و روابطشان با سایر مردم. اگر آنها می توانستند به شکل آشکار درباره خودشان و امیال شان حرف بزنند، از دیگران سوءاستفاده نمی کردند و متهم نمی شدند.»

بازیگر سرشناس انگلیسی که در سه فیلم «ارباب حلقه ها» نقش گندالف جادوگر مشهور سرزمین میانه را بازی کرده، در سری فیلم های «مردان ایکس» چند بار با برایان سینگر همکاری کرده و در سال ۱۹۹۸ در فیلم «شاگرد تیزهوش» با کوین اسپیسی همبازی بوده است.

سینگر که کارگردان فیلم «راپسودی بوهمی» بود، در اواخر فیلمبرداری به دلیل اتهامات چند مرد درباره آزار جنسی در زمانی که زیر سن قانونی بودند، از طرف تهیه کننده اخراج شد اما نامش به عنوان کارگردان این فیلم باقی ماند. اسپیسی هم با اتهامات مشابهی روبه رو شد و از فصل آخر سریال «خانه پوشالی» کنار گذاشته شد و پرونده اش در دادگاه در حال رسیدگی است.

مک کلن همچنین درباره جنبش #MeToo هم گفته که بازگشت بازیگران متهم به آزار جنسی به صحنه عمومی چیزی نیست که بتوان آن را سیاه و سفید دید. او تاکید کرده که مردم باید درباره ادامه کار این چهره ها تصمیم بگیرند: «اکر نمی خواهید آنها را ببینید، بلیت کارهای آنها را نمی خرید یا تلویزیون را روشن نمی کنید. اما شاید عده دیگری باشند که این ملاحظه را نداشته باشند.»

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 66 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.