درخواست غرامت ۵۰ میلیون دلاری جانی دپ علیه امبر هرد

درخواست غرامت ۵۰ میلیون دلاری جانی دپ علیه امبر هرد

جانی دپ ستاره هالیوود دادخواستی مبنی بر افترا علیه همسر سابقش امبر هرد تسلیم دادگاه کرده است. دلیل این شکایت، یادداشتی بود که هرد در صفحه دیدگاه های روزنامه واشنگتن پست در ماه دسامبر گذشته چاپ کرد و در آن بدون این که نامی از دپ ببرد، درباره تجربه خشونت خانگی نوشت.

به گزارش ورایتی، دادخواست جانی دپ برای دریافت غرامت ۵۰ میلیون دلاری است و در آن آمده که امبر هرد «قربانی خشونت خانگی نیست بلکه مرتکب آن است». در این دادخواست همچنین این مساله که جانی دپ امبر هرد را مورد آزار قرار داده، رد شده است.

وکلای جانی دپ همچنین ادعا کرده اند که ستاره فیلم «آکوامن» از اتهامات وارد شده به موکل شان استفاده کرده تا به شکل ماهرانه برای خود تبلیغ مثبت کند. این وکلا اعلام کرده اند: «یادداشت بر این منطق استوار بود که خانم هرد قربانی آزار خانگی است و آقای دپ مرتکب خشونت خانگی علیه او شده است.»

امبر هرد در یادداشت خود نوشته بود: «من به شمایل عمومی آزار خانگی تبدیل شدم و خشم فرهنگ مان علیه زنانی که در این باره صدای خود را بلند می کنند، حس کردم.»

امبر هرد و جانی دپ در سال ۲۰۱۵ ازدواج کردند و یک سال بعد هرد بعد از این که مدعی شد دپ علیه او مرتکب خشونت شده، درخواست طلاق داد. او هفت میلیون دلاری را که از این جدایی به دست آورد، صرف امور خیریه کرد.

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 100 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.