جمشید مشایخی: با صراحت معتقدم تختی خودکشی کرده است

جمشید مشایخی: با صراحت معتقدم تختی خودکشی کرده است

جمشید مشایخی بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه «اختیاریه» از ماجرای عاشقی اش پرده برداشت.
جمشید مشایخی در برنامه «اختیاریه» در خصوص ورود خود به عرصه تئاتر گفت: وقتی به تهران آمدم و به دبیرستان نظام رفتم، ارتباطم با تئاتر قطع شد و گرفتار آنجا شدم. برای همین از دانشکده افسری فرار کردم تا عشق به تئاتر را از دست ندهم.

 ‎وی در ادامه ماجرای عاشقی خود را بیان کرد و گفت: داستان عاشقی ام به سال ۳۶ بازمی گردد. همسرم از خویشاوندان ما بود و وقتی به عیادت مادرش رفتم، با او صحبت کردم و دلبسته اش شدم اما همیشه وحشت داشتم که نکند به او نرسم.

مشایخی در ‎درباره اظهارنظرش درخصوص ‎عزت الله انتظامی در جشن منتقدان گفت: هیچگاه رقابتی با آقای انتظامی نداشتم. ایشان ۱۰ سال از من بزرگتر بود و با ایشان مسئله ای نداشتم. در جشن منتقدان منظورم ایشان نبود بلکه افرادی بود که هیچ کس را نمی بینند.

 ‎وی افزود: من شیفته  جهان پهلوان تختی بودم و یکبار که بزرگ منشی و پهلوانی او را دیدم، گفتم  ای خدا! اگر من روزی در کارم موفق شدم یک هزارم این مرد آدم می شوم، خاکی می شوم!

‏مشایخی ادامه داد: تختی با زنی ازدواج کرد که از طبقه خودش نبود و همیشه او را مسخره می کرد! و تختی اگر با او زندگی می کرد تختی نبود؛ اگر طلاق می داد هم ‎تختی نبود؛ اگر خودش را می کشت ‎تختی بود! با صراحت معتقدم او خودکشی کرده است.

 ‎مشایخی در واکنش به شایعات فوتش بیان کرد: مرگ و زندگی دست خداست. اگر کسی گفت: جمشید مشایخی از دنیا رفت، توهینی نکرده است و من از این افراد گله ای ندارم. اما اگر از من متنفرند می توانند بگویند تو را دوست نداریم؛ انتشار شایعه مرگ موجب رنجش خویشان و اطرافیانم می شود.

وی در درباره ورود به سیاست و اظهارنظرش درباره ‎روحانی بیان کرد: ورود به سیاست را به صلاح هنرمندان نمی دانم. ما اهل دل هستیم و با سیاست کاری نداریم به همین دلیل حرفی نمی زنیم که برایمان گرفتاری ایجاد شود اما اگر اهل سیاست بودم چنین حرفی نمی زدم.اگر به عقب برگردیم از کسی حمایت نمی کنم و اگر کسی از صحبتِ سیاسی من ناراحت شده از او معذرت می خواهم.

 ‎مشایخی در اختیاریه در واکنش به ‎فاشیست خواندن ‎فردوسی توسط یکی از کارگردانان بیان کرد: من فکر می کنم ایشان خواب دید! فردوسی افتخار ماست. یک مرد وطن پرست و باشرف؛ چطور می شود چنین حرفی را زد؟! ابدا چنین اهانت هایی را نمی توان به این افراد کرد چرا که این افراد از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند.

 ‎این بازیگر در خصوص ماجرای دلخوری از ‎رضا عطاران بیان کرد: هیچ دلخوری  ندارم. دلخوری و کینه ها را نباید به دل گرفت؛ خیلی زشت است. ما خاک پای همه ملت ایران هستیم.

منبع: yjc.ir

بازدید کلی 56 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.