حقایقی جالب از زندگی شخصی و هنری «رامی ملک»

حقایقی جالب از زندگی شخصی و هنری «رامی ملک»

رامی سعید ملک که در دنیای هالیوود با نام رامی ملک شناخته می شود را مدتی است که می شناسیم و فیلم ها و سریال های خوبی از او دیده ایم. اما این هنرپیشه که رگ و ریشه ای مصری دارد و در آمریکا بزرگ شده است با هنرنمایی در فیلم حماسه کولی (Bohemian Rhapsody)، توانست نام خود را حسابی سر زبان ها بیاندازد و این روز ها در محافل هنری همه از جایزه اسکار رامی ملک برای بازی در نقش فردی مرکوری صحبت می کنند.

جالب است بدانید رامی ملک زاده کالیفرنیا است، اما خانواده ای مصری دارد و پدرش راهنمای تور های گردشگری در قاهره بود. جالب تر اینکه رامی ملک یک برادر دوقلو نیز با نام سامی دارد که تنها چهار دقیقه از رامی کوچکتر است. رامی ملک تحصیلات خود را در رشته سینما در دانشگاه اوانزویل در ایندیانا شروع کرد و در حین تحصیل در سال ۲۰۰۵ در سریال دختران گیلمور ظاهر شد، پس از آن نیز در چند سریال دیگر نقش های کوچکی را برعهده گرفت تا پیشنهاد بازی در فیلم شب در موزه را دریافت کرد.

این فیلم موفقیت خوبی را در گیشه تجربه کرد و ساخت نسخه های بعدی آن باعث شد تا رامی ملک نیز با حضور در مجموعه فیلم های شب در موزه، خودش را به بزرگان هالیوود نشان دهد. مدتی بعد نیز در مینی سریال اقیانوس آرام به کارگردانی استیون اسپیلبرگ جلوی دوربین رفت و با درخشش در این سریال یک بار دیگر نام خودش را بر سر زبان ها انداخت. پس از این موفقیت ها بود که در سال ۲۰۱۵ رامی ملک نقش اول سریال خوش ساخت آقای ربات را بر عهده گرفت و انصافاً هم باید گفت: بازی در این سریال بود که رامی ملک را به دنیا شناساند.

بیشتر ما ایرانی ها نیز رامی ملک را با سریال آقای ربات می شناسیم. رامی برای بازی در فصل دوم این سریال توانست جایزه امی را برای بهترین بازیگر نقش اول مرد از آن خود کند. به احتمال زیاد سریال آقای ربات را دیده اید، اما اگر اهل سریال هستید و آقای ربات را ندیده اید پیشنهاد می کنیم حتماً به تماشای این سریال جذاب با بازی خیره کننده رامی ملک بنشینید. رامی ملک در سال ۲۰۱۷ نیز کارنامه پر و پیمانی داشت و نقش آفرینی جذابی را از او در فیلم پاپیون شاهد بودیم. در نهایت سال ۲۰۱۸ فرا رسید و رامی در فیلم حماسه کولی نقش فردی مرکوری را برعهده گرفت.

این فیلم به لحاظ هنری نقد های آنچنان خوبی دریافت نکرد، اما منتقدین نتوانستند بازی رامی را در این فیلم نادیده بگیرند و این هنرپیشه مصری آمریکایی توانست جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد را از آن خود کند. بازی خیره کننده رامی ملک در فیلم حماسه کولی جایزه گلدن گلوب و بفتا را نیز برای این بازیگر به ارمغان آورد. تا این قسمت برای شما از چیز هایی گفتیم که رسانه ها از زندگی رامی ملک با مخاطبین به اشتراک گذاشته اند، اما جالب است بدانید رامی ملک راز های مگویی نیز دارد، به همین منظور در ادامه برای شما از چیز هایی از زندگی رامی ملک خواهیم گفت که کسی از آن ها خبر ندارد.

عمر پدر رامی به دنیا نبود و درخشش پسرش را ندید

رامی ملک وقتی برای دریافت جایزه اسکار به روی صحنه رفت، اولین چیزی که به زبان آورد، تشکر از خانواده اش بود. مادر رامی ملک در مراسم اسکار حضور داشت، اما پدر رامی ملک قبل از اینکه پسرش به چنین موفقیت هایی برسد دار فانی را وداع گفته بود و عمرش به دنیا نبود تا درخشش رامی را روی صحنه اسکار ببیند.

رامی ملک در صحبت های خود در کنار تشکر از مادر و خانواده اش از پدرش نیز تشکر کرد و مدعی شد اطمینان دارد پدرش از آسمان ها درخشش او را می بیند و به فرزندش افتخار می کند. انصافاً هم باید گفت: پدر رامی ملک نقش بسیار مهمی در موفقیت فرزندش ایفا کرده است. رامی در مصاحبه ای با گاردین گفت: در سال ۱۹۷۸ پدر و مادرش قاهره را ترک گرفتند و در آن زمان پدرش به عنوان راهنمای تور های گردشگری مشغول به کار بود. پدر رامی گردشگران غربی را در قسمت های دیدنی مصر هدایت می کرد و از طریق شغل پدر بود که رامی با دنیای غرب آشنا شد و جذب این فرهنگ گردید. رامی در ادامه صحبت های خود تأکید داشت که پدرش نقش بسیار مهمی در مهاجرت آن ها به آمریکا داشته و به رغم اینکه مادر رامی مخالفت شدیدی با ترک دیار و رفتن به آمریکا داشت، پدر رامی خانواده اش را به آمریکا می برد.

در آن زمان بدون شک پدر و مادر رامی ملک نمی دانستند چه چیزی انتظار آن ها را می کشد، اما به هر ترتیب توانست زندگی خود را در آمریکا سر و سامان دهند و فرزندانشان را به موفقیت برسانند. رامی ملک به گاردین گفت: بعید می داند پدر و مادرش حتی به فکر این افتاده باشند که فرزند آن ها بازیگر شود، اما رامی با علاقه ای که به سینما داشت توانست راه خودش را به دنیای پر زرق و برق هالیوود باز کند. ملک در مصاحبه ای دیگر گفته بود که پدر و مادرش اصرار زیادی داشتند تا فرزندان آن ها سنت های مصری را حفظ کنند و در مواجهه با فرهنگ غربی، اصالت خودشان را فراموش نکنند.

رامی ملک اولین گزینه برای بازی در نقش فردی مرکوری نبود

اگر بازی رامی ملک در نقش فردی مرکوری را دیده باشید بدون شک با ما هم عقیده اید که کس دیگری نمی توانست به این خوبی ایفای نقش فردی مرکوری را بر عهده بگیرد.

رامی ملک به اندازه ای نقش مرکوری را خوب بازی کرد که حتی سایر اعضای گروه کویین نیز به این قضیه اعتراف کردند که رامی ملک بهترین گزینه برای نقش مرکوری بوده است. اما جالب است بدانید در ابتدا اصلاً قرار نبود رامی ملک نقش فردی مرکوری را بر عهده بگیرد و این ساشا بارون کوهن، بود که برای نقش مرکوری انتخاب شده بود. ساشا بارون کوهن که او را با فیلم های بورات و دیکتاتور می شناسیم در ابتدا تلاش زیادی برای ایفای نقش فردی مرکوری انجام داد، اما در میانه راه با اعضای گروه کویین دچار اختلاف شد و از این پروژه کنار گذاشته شد.

مدتی بعد ساشا بارون کوهن با حضور در برنامه هوارد استرن، مدعی شد گروه کویین توجه خاصی به زنده نگه داشتن افسانه فردی مرکوری و این گروه داشته و در نتیجه به دنبال این بودند که شکل گیری گروه کویین و همچنین افتخارات این گروه را در فیلم به نمایش بگذارند و اشاره های کمتری به مشکلات شخصی فردی مرکوری و کویین در این فیلم صورت بگیرد. در این بین عوامل ساخت فیلم نیز مشکلات زیادی با ساشا بارون کوهن داشتند و به همین دلیل بود که درنهایت او را کنار گذاشتند و به رامی ملک پیشنهاد بازی در نقش فردی مرکوری داده شد. برایان مِی، گیتاریست گروه کویین نیز بد و بیراه های نثار ساشا بارون کوهن کرد و به دنبال این بود که بن ویشاو (Ben Whishaw)، بازیگر فیلم بازگشت مری پاپینز در نقش فردی مرکوری حاضر شود.

بن استیلر جلوی اخراج رامی ملک توسط فاکس قرن بیستم را گرفت

رامی ملک قبل از حضور در فیلم شب در موزه نیز جلوی دوربین رفته بود، اما این فیلم بود که عملاً نام رامی ملک را در هالیوود مطرح کرد.

رامی ملک در فیلم شب در موزه، نقش یک فرعون مصر باستان را بر عهده گرفت و به گفته خودش از آنجایی که رگ و ریشه مصری داشت، این نقش به او پیشنهاد شده بود. اما سازندگان فیلم دل خوشی از بازی رامی ملک در نقش یک فرعون جوان در فیلم شب در موزه نداشتند و به دنبال این بودند که جایگزین دیگری به جای رامی ملک برای ایفای این نقش پیدا کند. در این بین بن استیلر که نقش اول فیلم شب در موزه را بر عهده داشت جلوی عوامل سازنده این فیلم سینه سپر کرد و با دفاع از بازی خوب رامی ملک در این نقش تأکید کرد که رامی باید حتماً در این فیلم حضور داشته باشد. رامی ملک مدتی قبل در مصاحبه ای با رسانه ایس شو بیز (Ace ShoeBiz)، مدعی شد شرکت فاکس قرن بیستم که ساخت فیلم شب در موزه زیر نظر عوامل این شرکت پیش می رفت دل خوشی از بازی وی نداشتند و قرار بود تا دوباره از چند نفر امتحان بازیگری برای نقش فرعون جوان گرفته شود. اما این بن استیلر بود که به او جرأت داد و اصرار کرد تا رامی ملک برای اجرای این نقش پافشاری کند.

خوشبختانه مدیران فاکس قرن بیستم با ادامه حضور رامی ملک در فیلم شب در موزه موافقت کردند و رامی نیز از مدیران این استودیو کینه ای به دل نگرفت و چندین سال بعد دوباره در پروژه فیلم حماسه کولی، یک بار دیگر با همان مدیرانی که در ساخت فیلم شب در موزه از بازی او گله داشتند، همکار شد و نظر آن ها را به بازی خود جلب کرد. رامی ملک به بازیگری مناسب برای ایفای نقش های تروریستی تبدیل شده بود در چند سال اخیر رسانه های غربی توجه ویژه ای به تروریست نشان دادن مردمان آسیا و خاورمیانه دارند، رامی ملک نیز که خصوصیات چهره اش کاملاً خاورمیانه ای به نظر می رسد پس از درخشش در فیلم شب در موزه، پیشنهاد بازی در سریال ۲۴ را دریافت کرد.

اگر از طرفداران سریال های خارجی باشید حتماً به خوبی می دانید که این سریال به عملیات های تروریستی می پرداخت و بیشتر چهره های خلافکار در این سریال، افرادی آسیایی و خاورمیانه ای بودند. به همین دلیل نیز رامی ملک در سال ۲۰۱۰ در سه قسمت از سریال ۲۴، نقش یک تروریست خاورمیانه ای را بازی کرد. رامی ملک در سریال ۲۴ به اندازه ای نقش خاورمیانه ای ها را خوب بازی کرد که پس از این سریال، پیشنهاد های بسیار زیاد دیگری برای بازی در نقش عرب ها و ساکنین خاورمیانه به او شد. رامی مشکلی با بازی در این نقش ها نداشت، اما نمی خواست به عنوان چهره ای که دائم نقش های تروریستی را بازی می کند در فیلم ها شناخته شود.

در نتیجه تمامی پیشنهاد های قبول نقش های عرب و خاورمیانه ای را رد کرد. مدتی بعد رامی ملک در مصاحبه ای گفت: هنرپیشه های خاورمیانه ای زیادی برای اینکه نقش های کلیشه ای تروریستی به آن ها پیشنهاد نشود، حتی مجبور می شوند نام فامیلی خودشان را تغییر دهند، اما رامی ملک شانس آورد و با حضور در نقش های غیر خاورمیانه ای توانست ثابت کند که علاقه به ایفای نقش تروریست ها ندارد و هدف های بزرگ تری را در سینما دنبال می کند.

چشم های برآمده رامی ملک به او کمک می کنند تا نفوذ بیشتری به انسان ها داشته باشد

حضور نسبتاً کوتاه رامی ملک در سریال ۲۴ باعث شد تا تام هنکس و استیون اسپیلبرگ، به عنوان تهیه کنندگان مینی سریال اقیانوس آرام به این هنرپیشه پیشنهاد کار بدهند.

سریال اقیانوس آرام نظر مخاطبین را به خود جلب کرد و منتقدین نیز نقد های بسیار مثبتی برای این سریال نوشتند. رامی ملک در این سریال نقش سرجوخه ای جوان را بازی کرد و انصافاً هم باید گفت: به بهترین نحو ممکن از ایفای این نقش برآمد. مدتی بعد از بازی در سریال اقیانوس آرام، رامی ملک در مصاحبه ای گفت: تمامی تلاش خود را برای ایفای نقش هرچه بهتر در این سریال به خرج داده بود.

جالب اینجاست که از قرار معلوم تخصص رامی ملک در بازیگری باعث نشده بود تا تام هنکس نقش یک سرجوخه جوان را به او پیشنهاد کند، بلکه این قدرت نفوذ چشم های برآمده رامی ملک بود که تأثیر زیادی روی تام هنکس گذاشت و پای رامی را به سریال اقیانوس آرام باز کرد. رامی ملک در این زمینه گفت: به خاطر می آورد پس از امتحان بازیگری برای بازی در سریال اقیانوس آرام، تام هکنس نامه ای کوچک به تهیه کننده این سریال نوشت و مدعی شد رامی ملک چشم های بسیار بانفوذی دارد و بهتر است به او پیشنهاد بازی در این سریال را بدهند.

پس از موفقیت رامی ملک در سریا ل ها و فیلم های مختلف، نشریات سینمایی اشاره های زیادی به چشم های تأثیرگذار وی داشته اند و بسیاری از این نشریات یکی از دلایل اصلی تاثیرگذاری رامی ملک را چشم های برآمده اش می دانند.

سریال اقیانوس آرام به لحاظ روحی و روانی رامی ملک را حسابی به هم ریخت

رامی ملک هرگز فکر نمی کرد وقتی پیشنهاد برای بازی در نقش یک سرجوخه جوان در سریال اقیانوس آرام را دریافت می کند، این سریال تأثیر زیادی روی او بگذارد.

رامی ملک مدتی بعد از ایفای نقش در این سریال، در میزگردی که هالیوود ریپورتر برگزار کرده بود لب به سخن گشود و مدعی شد در زمان فیلمبرداری سریال اقیانوس آرام، سن و سال کمی داشت و بعضی از از صحنه های این سریال به اندازه ای روی او تأثیر گذاشته که هرگز نمی تواند این صحنه ها را از خاطرش پاک کند. وی در این زمینه به صحنه ای اشاره می کند که مجبور بود دندان های طلا را از جنازه ها بیرون بکشد.

او ادامه که این دندان ها به اندازه ای خوب در کالبد جنازه ها تعبیه شده بود که جدا کردن این دندان ها واقعاً احساس بدی به او می داد و پس از اینکه حدود هفت یا هشت دندان را بیرون کشید، احساس کرد که بغض گلویش را می فشارد و دیگر نمی تواند ادامه دهد. او مجبور بود احساس ناخوشایندی که در صحنه های فیلم برداری به او دست می دهد را در روز های آتی نیز تحمل کند و از این احساس برای بهتر بازی کردن در نقشی که به او واگذار شده بود کمک بگیرد. همین قضیه باعث شد تا در نهایت سریال اقیانوس آرام تأثیر زیادی بر روح و روان رامی ملک بگذارد. خوشبختانه رامی ملک توانست به این احساس غلبه کند و بازی در سریال آقای ربات که این سریال هم خمیر مایه ای تیره و تاریک داشت باعث نشد تا رامی ملک پس از فیلمبرداری دچار آشفتگی های روحی شود و وقتی کارش تمام میشد به راحتی به خانه می رفت و از زندگی لذت می برد.

رامی ملک به سینه رابرت داونی جونیور دست رد زد

انصافاً باید گفت: رامی ملک به رغم اینکه چندین سال می شد که در هالیوود حضور داشت، با شرکت در سریال آقای ربات توانست اسم و رسم خوبی برای خودش دست و پا کند.

وی در این سریال نقش یک هکر جوان با نام الیوت الدرسون (Elliot Alderson) را بر عهده گرفت که از بیماری اضطراب اجتماعی رنج می برد و به افسردگی مبتلا است. سریال آقای روبات به اندازه ای در میان مخاطبین گل کرد که حتی سلبریتی ها نیز متوجه هنر رامی ملک شدند. از قرار معلوم رابرت داونی جونیور، آیرون من دنیای هالیوود نیز به بازی رامی ملک در سریال آقای ربات علاقه زیادی پیدا کرده بود و می خواست با وی دوست شود. در همین زمینه رامی ملک در برنامه تونایت شو (The Tonight show)، به میزبانی جیمی فالن، مدعی شد که رابرت داونی جونیور پس از مشاهده بازی بی عیب و نقص او در سریال آقای ربات، اطلاعات ایمیل رامی ملک را پیدا کرده و برای او ایمیل می فرستد تا این هنرپیشه جوان و خو ش آتیه را از نزدیک ببیند. اما رامی ملک که هرگز فکر نمی کرد آیرون من دنیای هالیوود به او مستقیماً ایمیل بزند، ایمیل رابرت دوانی جونیور را تقبلی فرض می کند و به آن پاسخ نمی دهد. پس از مدتی یکی از آشنایان رابرت داونی جونیور به رامی ملک زنگ می زند و دلیل پاسخ ندادن رامی ملک به ایمیل داونی جونیور را می پرسد. اینجاست که رامی ملک متوجه می شود، ایمیلی که از داونی جونیور دریافت کرده بود یک ایمیل واقعی بود و ناخواسته رفاقت آیرون من را رد کرد.

خوشبختانه درنهایت این قضیه ختم به خیر گردید و رابرت داونی جونیور درنهایت با رامی ملک دوست شد و حتی در صحنه فیلمبرداری سریال آقای روبات نیز رابرت داونی جونیور حضور پیدا کرد و از بازی رامی ملک حسابی تعریف و تمجید به عمل آورد.

رامی یک برادر دوقلو به نام سامی ملک دارد

رامی ملک یک برادر دوقلو دارد و از قرار معلوم این دو به لحاظ ظاهر و قیافه تا ۱۸ سالگی همانند سیبی بودند که از وسط به دو نیم شده باشد. اما پس از پایان نوجوانی و رسیدن دوران جوانی، تفاوت های ظاهری این دو برادر دوقلو آغاز شد و در حال حاضر چهره رامی و سامی با هم فرق میکند.

جالب است بدانید رامی ملک و برادر دوقلویش در دوران نوجوانی از شباهتی که به یکدیگر داشتند استفاده های زیادی کردند و حتی گاهی اوقات شیطنت هایی نیز انجام داده اند. در همین راستا رامی ملک در برنامه گراهام نورتون شو، در سال ۲۰۱۸ گفت که بعضی مواقع به جای برادرش در جلسه امتحان حاضر می شده و آزمون می داده است. از قرار معلوم سامی ملک در دانشگاه یو. سی. ال. ای در درس تاریخ یونان ضعف داشت و احتمالش می رفت که بابت همین ضعف فارغ التحصیل نشود. به همین دلیل یک روز سامی در حالی که ناراحت و افسرده بود به خانه آمد و به برادرش رامی گفت: استادش از او خواسته تا یک قسمت از تراژدی های یونانی را از بر بخواند و اجرا کند.

رامی نیز که علاقه زیادی به بازیگری داشت و این تراژدی ها را از بر بود، در روز امتحان به جای برادرش حاضر شد و حتی روح استاد هم از این قضیه باخبر نشد که به جای سامی، از رامی ملک امتحان گرفته است. اجرای رامی ملک به اندازه ای قوی و بی نقص بود که باعث شد سامی نمره خوبی از این درس دریافت کند و حاضرینی که در این اجرا حضور داشتند نیز از قدرت اجرای رامی ملک به وجد آمدند.

رامی ملک و دردسر های شهرت اکتبر سال ۲۰۱۸

رامی ملک در جلسه پرسش و پاسخ فیلم حماسه کولی حضور پیدا کرد، در این مراسم یک جوان ۱۹ ساله با نام ژان بلک (Xan black) در حالی که با گوشی مشغول فیلمبرداری بود از رامی ملک خواست تا جلوی دوربین گوشی او حاضر شود. رامی ملک نیز مودبانه از این جوان خواهش کرد که فیلم نگیرد و در عوض در کنار هم عکس سلفی بردارند.

ژان بلک، فیلم کوتاهی که از رامی ملک گرفته بود را در فضای مجازی منتشر کرد و این فیلم بازخورد های بسیار منفی برای این هنرپیشه به دنبال داشت. اگر از طرفداران رامی ملک باشید حتماً به خوبی می دانید که یکی از خوش اخلاق ترین هنرپیشه های جوان هالیوودی است و همین امر هم باعث شده بود طرفداران چنین رفتاری را از او انتظار نداشته باشند. مدتی بعد رامی ملک به وَنیتی فِیر (Vanity Fair)، گفت: پس از اینکه این ویدئو سر و صدا به راه انداخت، دوباره به تماشای آن نشستم و متوجه شدم که رفتار من اشکالی نداشته و در این ویدئو به کسی توهین نکردم.

من به این جوان گفتم که مشکلی با عکس گرفتن ندارم، اما ویدئو باعث می شود حواس من از اطراف پرت شود و در محیط های شلوغ، همین حواس پرتی ممکن است کار دست من بدهد. به همین دلیل نیز از این جوان خواستم تا فیلمبرداری نکند. در همین راستا پایگاه خبری کات (the Cut)، از ژان بلک دلیل این واقعه را جویا شد و ژان بلک نیز به این پایگاه خبری گفت: این اتفاق در شب افتاد و شرایط خوبی برای رامی ملک جهت تعامل با هواداران نبود. به گفته این طرفدار، بدون شک اگر شرایط بهتری بود یا اینکه هوا روشن بود، مطمئناً رامی ملک رفتار بهتری با هوادارانش داشت.

میان رامی ملک و برایان سینگر چه می گذرد

اگر حاشیه های اسکار ۲۰۱۹ را دنبال کرده باشید به احتمال زیاد می دانید درست است که فیلم حماسه کولی، جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد را برای رامی ملک به دنبال داشت، اما این فیلم از دیدگاه منتقدین، حرف های زیادی برای گفتن ندارد. این فیلم ابتدا توسط برایان سینگر فیلمبرداری میشد، اما سینگر بسیاری از مواقع با تأخیر در صحنه حاضر میشد و همین امر باعث شد تا عوامل فیلم دل خوشی از برایان سینگر نداشته باشند. از قرار معلوم میان رامی ملک و برایان سینگر نیز در حین فیلمبرداری شکر آب شد و ظاهراً رامی و برایان دعوای شدیدی در صحنه فیلمبرداری داشتند و برایان سینگر به سمت رامی ملک اشیاء مختلفی را پرت کرد.

این حادثه باعث شد تا رامی ملک از برایان سینگر رسما شکایت کند و دعوای این دو بالاتر بگیرد. رامی ملک در فستیوال فیلم سانتا باربارا ۲۰۱۹ به مشکلات میان خودش و برایان سینگر اشاره کرد. از طرف دیگر برایان سینگر چهره ای بسیار شناخته شده در هالیوود است و با توجه به محبوبیتی که رامی ملک در چند سال اخیر بدست آورده بعید به نظر می رسد بعد از این رامی ملک به برایان سینگر باج بدهد و به احتمال زیاد این دو هنرمند در آینده با هم کار نخواهند کرد.

رامی ملک عشق زندگی اش را زمان فیلمبرداری فیلم حماسه کولی پیدا کرد

اگر از طرفداران گروه کویین و به خصوص فردی مرکوری باشید حتماً به خوبی می دانید که زن زیبارویی با نام ماری آستین، عشق مرکوری را بدست آورد و مرکوری در جایی گفته بود تمام معشوقه هایش از او می پرسند که چرا تا این اندازه به ماری آستین عشق می ورزد. مرکوری نیز در پاسخ گفت که ماری آستین تنها یار و یاور اوست و هیچ کس نمی تواند جایگزینی برای عشق او باشد.

جالب اینجاست که در فیلم حماسه کولی نیز رامی ملک در مقابل دختر زیبارویی قرار گرفته که نقش ماری آستین را بر عهده داشت. این هنرپیشه زیبارو لوسی بوینتول (Lucy Boynton) نام دارد و رامی ملک در مصاحبه ای با مجله پیپل، رسما از عشق خود به این دختر پرده برداشت و وقتی که جایزه گالا در جشنواره پالم اسپرینگ را به دلیل بازی چشمگیر در فیلم حماسه کولی دریافت کرد، در پای تریبون از لوسی بوینتول به عنوان عشق آتشینی که در قلبش شعله ور شده تشکر کرد. رامی ملک در این مراسم خطاب به لوسی بوینتول گفت: تو همکار، سنگ صبور و عشق من هستی و همیشه قدردان تو خواهم بود.

لوسی در مراسم اسکار نیز کنار رامی حضور داشت و در صحبت های پس از دریافت جایزه اسکار رامی ملک لوسی را قلب فیلم حماسه کولی دانست.

منبع: bartarinha.ir

بازدید کلی 128 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.