اسپین‌آف «مردگان متحرک» ساخته می‌شود

اسپین‌آف «مردگان متحرک» ساخته می‌شود

بیش از یک دهه است که سریال “مردگان متحرک” (The Walking Dead) از سریال های پرطرفدار شبکه AMC است. اگرچه، افت امتیاز و جدا شدن برخی از بازیگران در سال های اخیر آینده این سریال را در هاله ای از ابهام قرار داده است. در همین حال، شبکه AMC اعلام کرد که اسپین آف این سریال نیز در دست ساخت قرار دارد.

“اد کرول” رئیس شبکه AMC درباره این اسپین آف گفت که هنوز در مرحله ای نیست که درباره زمان پخش آن صحبت کنیم اما افراد توانمندی در تیم داریم که دیدگاه های خود را درباره روند داستانی این سریال بیان کرده اند. او همچنین گفت که احساس خوبی درباره روند ساخت این سریال دارد.

“لارن کوهن” یکی از بازیگران قدیمی سریال “مردگان متحرک” پیشتر گفته بود که احتمال ساخت اسپین آفی به محوریت شخصیت “مگی” وجود دارد اما با توجه به اینکه او در حال حاضر مشغول فیلم برداری سریال “شوالیه ویسکی” (Whiskey Cavalier) شبکه ABC است، احتمال این مسئله کاهش می یابد.

“اندرو لینکلن” نیز قرار است در سه گانه فیلم “مردگان متحرک” شبکه AMC حضور یابد. “دانای گوریرا” نیز با توجه به اینکه قرار است پس از فصل ۱۰ سریال را ترک کند، در این سه گانه به “لینکلن” خواهد پیوست.

منبع: سی نما

بازدید کلی 26 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.