اما رابرتس در یک ماجرای عجیب عاشقانه

اما رابرتس در یک ماجرای عجیب عاشقانه

نتفلیکس قرار است تولید فیلم Holidate نوشته ی تیفانی پلسن  با بازی اما رابرتس و کارگردانی جان وایتسل را برعهده داشته باشد.

این کمدی رمانتیک داستان دو غریبه را دنبال می کند که از فشار دوست یابی در تعطیلات خسته شده و با هم قرار می گذارند به مدت یکسال با یکدیگر رابطه داشته باشند.

این فیلم توسط کمپانی McG و مری وایولا تهیه می شود که قبلا فیلم های “من احساس زیبایی می کنم” و “داف” را ساخته است. این پنجمین همکاری این کمپانی با نتفلیکس پس از “پرستار بچه”، “وقتی برای اولین بار ملاقات کردیم”، فیلم در حال تولید “دختر قدبلند” و اکشن خانوادگی Rim Of The World است.

رابرتس قبلا در پروژه های “ما میلرها هستیم” و “ملکه های جیغ” حضور داشته و همچنین در فصل هشتم “داستان ترسناک آمریکایی” بازی کرده است. وایتسل کارگردانی “خانه مادربزرگ ۲” و Malibu’s Most Wanted را برعهده داشته است.

پلسن یکی از اعضای تیم نویسندگان شبکه ABC و دیزنی بوده که با هالی بری، سلنا گومز و جنیفر لاو هیوت همکاری داشته است. او نویسندگی فیلم “نانسی درو” با بازی رابرتس و دنباله ی “ماجراهای پرستار بچه بودن” را برعهده داشته است. او در حال کار روی اقتباسی از Auntie Claus است و به تازگی داستانی کمدی خانوادگی را به شبکه فری فورم فروخته است. او با فیلم کوتاه “قو” اولین کارگردانی خودش را تجربه کرد.

منبع: سینماگیمفا

بازدید کلی 49 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.