پوسترهای رسمی فصل پایانی «بازی تاج و تخت»+ عکس

پوسترهای رسمی فصل پایانی «بازی تاج و تخت»+ عکس

پخش فصل پایانی سریال فانتزی “بازی تاج وتخت” به زودی از شبکه ی HBO آغاز می شود و نزدیک به شش هفته پس از آن تاریخ، تمامی اسرار فاش می شود، نبرد با “نایت کینگ” به وقوع می پیوندد و سرنوشت تخت آهنین آشکار می شود.

یکی از جذابیت های فصل پایانی این است که تا کنون هیچ اطلاعاتی از آن به بیرون درز نکرده و با توجه به اینکه کتاب منبع الهام سریال هنوز در دست نگارش است، مخاطبین در مورد اینکه چه کسی سرانجام بر روی تخت آهنین تکیه می زند هیچ چیزی نمی دانند. شبکه ی HBO به این ابهام دامن زده و از پوسترهای جدید شخصیت های فصل هشتم رونمایی کرده است. در این تصاویر شخصیت های کلیدی سریال نشسته بر تخت آهنین دیده می شوند.

سی نما در ادامه نوشت: حکمرانی برخی از این شخصیت ها از جمله دنریس، جان اسنو، سرسی و یا حتی تیریون توسط هواداران پیش بینی می شود، اما در مورد بعضی دیگر از آن ها کمتر کسی چنین انتظاری دارد. با این حال حضور دسته ی دوم آنقدر در داستان حائز اهمیت بوده که تا فصل پایانی دوام آورده اند. این شخصیت های شامل “هاوند”، “سمول تارلی”، “میساندی”، “جورا مورمونت” و “واریس” می شود.

هر یک از این شخصیت ها از هم اکنون دارای ایموجی اختصاصی در توئیتر شده است. فصل پایانی “بازی تاج وتخت” ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ (۱۴ آپریل) در قالب شش اپیزود دست کم شصت دقیقه ای پخش می شود.

منبع: سی نما

بازدید کلی 56 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.