الیزابت ماس برای مرد نامرئی برگزیده شد / جانی دپ رفت!

الیزابت ماس برای مرد نامرئی برگزیده شد / جانی دپ رفت!

اخبار منتشره از هالیوود حاکی از آن است که کمپانی یونیورسال در حال مذاکره با الیزابت ماس برای نقش آفرینی در “مرد نامرئی” است.

منابع مطلع خبر داده اند که این مذاکرات فعلا در مراحل بسیار ابتدایی است، اما اگر روند آن به خوبی طی شود ماس در این فیلم که هدایت آن را لی ونل کارگردان “ارتقا”(۲۰۱۸) برعهده دارد حضور پیدا خواهد کرد. همین منابع نیز اعلام کرده اند جانی دپ که قرار بود نقش یک “مرد نامرئی” را برعهده داشته باشد از این پروژه خارج شده است.

به گزارش صبا به نقل از ورایتی، لی ونل که علاوه بر کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی مشترک این پروژه را نیز در دست دارد، سال گذشته میلادی “توطئه آمیز: آخرین کلید” را با کمپانی بلوم هاوس تهیه کرده بود که تنها با ۱۰ میلیون دلار بودجه ساخت فروش فوق العاده ای به ارزش ۱۶۷ میلیون دلار داشت.

از جزییات فیلم هنور اطلاعاتی در دسترس نیست، ولی این نسخه از “مرد نامرئی” اولین پروژه بزرگ یونیورسال برای بازسازی بعضی از کلاسیک های معروف سینما در ژانر هیولاها است؛ پروژه ای که در نظر دارد با استفاده از کارگردانان خلاق ایده های کلاسیک سینما را در دنیایی سیاه به هم متصل کرده و نسل جدیدی از شخصیت ها را با روابطی پایدار ایجاد کند.

الیزابت ماس به زودی با دیگر محصول یونیورسال یعنی “ما” به کارگردانی جوردن پیل روی پرده های سینما خواهد؛ فیلمی در ژانر وحشت روانشناختی که دنباله “برو بیرون”(۲۰۱۷) محسوب می شود، اما هواداران ماس بیش از هر چیز منتظر بازگشت او با فصل سوم سریال “داستان ندیمه” هستند که انتظار می رود در تابستان سال جاری میلادی منتشر شود.

منبع: iranart.ir

بازدید کلی 63 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.