تولید کمدی “برادران” با فرمول “دوقلوها” / پیتر دینکلیج و جاش برولین برادر شدند

تولید کمدی “برادران” با فرمول “دوقلوها” / پیتر دینکلیج و جاش برولین برادر شدند

فرمول کمدی “دو قلوها” (Twins) با بازی “آرنولد شوارتزنگر” و “دنی دویتو” در سال ۱۹۸۸ بار دیگر در کمدی جدیدی به نام “برادران” (Brothers) به کار برده می شود. در این فیلم استودیوی لجندری “جاش برولین” ستاره ی فیلم “انتقام جویان: جنگ بی نهایت” و “پیتر دینکلج” سریال “بازی تاج وتخت” را در کنار هم قرار داده است.

به گزارش سی نما به نقل هالیوود ریپورتر، برولین و دینکلج علاوه بر بازی در این فیلم به عنوان تهیه کننده هم مشارکت می کنند. با این حال، جز اینکه این دو ستاره قرار است نقش دو برادر را بازی کنند، اطلاعات دیگری از داستان فیلم در دست نیست.

نویسندگی فیلم به “ایتان کوهن” فیلمنامه نویس “تندر حاره ای” (Tropic Thunder) سپرده شده است. او در سال های اخیر نویسندگی کمدی متوسط (Get Hard) با بازی “کوین هارت” و “ویل فرل” و همچنین فیلم “هلمز و واتسون” را برعهده داشته که بدترین فیلم سال ۲۰۱۸ انتخاب شد، “تمشک طلایی” را دریافت کرد و با واکنش های منفی مردم و منتقدین همراه شد.

برولین به ندرت بازی در فیلم های کمدی را می پذیرد. او اگرچه در آثاری مانند “خباثت ذاتی” (Inherent Vice)، “مردان سیاهپوش ۳” (Men in Black 3)، “درود بر سزار” (Hail Caesar) و “ددپول ۲” (Deadpool 2) ظاهر شده، اما نقشی که در این فیلم ها بازی می کند لزوماً طنز نیستند و این جدیت شخصیت های کمدی اوست که بیننده را به خنده می اندازد. با این حال، اجرای قابل قبولی در سال ۲۰۱۳ در “شوی زنده ی شنبه شب” (Saturday Night Live) داشت.

از طرف دیگر دینکلج تجربه بیشتری در زمینه ی آثار طنز دارد. او در “رئیس” (The Boss)، “پیکسل ها” (Pixels)، “شوالیه های چغرانگی” (Knights of Badassdom)، هر دو نسخه ی “مرگ در مراسم خاکسپاری” (Death at a Funeral) و همچنین یکی از اپیزودهای سریال “۳۰ راک” (30 Rock) در نقش یکی از نامزدهای شخصیت “تینا فی” بازی کرده و مانند برولین سابقه ی اجرا در شوی SNL را دارد.

منبع: iranart.ir

بازدید کلی 63 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.