ساخت سریال نوروزی «ن.خ» به کجا رسید؟

ساخت سریال نوروزی «ن.خ» به کجا رسید؟

مدیر تصویربرداری سریال نوروزی «ن.خ»، از تصویربرداری هوایی بخش هایی از مجموعه به کارگردانی سعید آقاخانی خبر داد.
امیر معقولی درباره تصویربرداری هوایی در سریال نوروزی «ن. خ» گفت: از تصویربرداری هوایی در اکثر سریال ها استفاده می کنیم اما این سریال به دلیل ویژگی هایی که دارد احتمالاً علاوه بر قسمت هایی از سریال، در تیتراژ هم از این تصاویر بسیار استفاده شود. قرار است گروه تصویربرداری که آقای اسماعیل گلرخ، تصویربردار آن است و گروه تیتراژ به کردستان و روستایی زیبا و بکر بروند تا برای تیتراژ «ن.خ» پلان بگیرند.
او ادامه داد: ما برای سریال «ن.خ» هم در امامزاده داوود که بخشی از آن شبیه کردستان بود، تصویربرداری هوایی داشتیم و تصاویر هوایی از کوه و برف گرفته شد که در سریال استفاده کردیم.
مدیر فیلمبرداری «ن.خ» اظهار کرد: به احتمال زیاد تصویربرداری این سریال تا عید به پایان می رسد. داستان این سریال زندگی ساده روستاییانی است که دچار مشکلاتی از خارج از محیط شان می شوند و زندگی شان تغییر می کند.
سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، فریده سپاه منصور، علی صادقی، هومن حاج عبدالهی، نعیمه نظام دوست، سیروس میمنت، علی صالحی، پاشا جمالی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، ندا قاسمی، صبا ایزدپناه، شیدا یوسفی، وحید قاضی زاهد و … از جمله بازیگران این سریال نوروزی هستند و به زودی بازیگران دیگری نیز به این مجموعه خواهند پیوست.
سریال «ن.خ» به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی در ایام نوروز از شبکه یک سیما به روی آنتن می رود.

منبع: isna.ir

بازدید کلی 8 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.