سال شلوغ رامی مالک پس از بردن جایزه اسکار

سال شلوغ رامی مالک پس از بردن جایزه اسکار

کسب وکار رمی مالک پس از کسب جایزه ی اسکار برای بهترین بازیگر نقش اول از آکادمی اسکار بخاطر ایفای نقش در فیلم “حماسه ی کولی” روی ریل افتاده است.

این بازیگر ۳۷ ساله با کسب جایزه ی اسکار برای ایفای نقش فردی مرکوری بزرگ، لیدر گروه موسیقی کویین، گفت که رویایش به حقیقت پیوسته است و اکنون باید به دیگر کارهایش بپردازد.

از جمله کارهای بعدی او می توان به نقش الیوت آلدرسون در چهارمین فصل فیلم “آقای ربات” اشاره کرد. این فصل قرار است اواخر سال ۲۰۱۹ پخش شود.

رمی مالک همچنین پروژه های جالب دیگری نیز در برنامه ریزی خود دارد که یکی از آنها ایفای نقش در شمایل یک حیوان در فیلم The Voyage of Doctor dolittle به کارگردانی رابرت دوانی جونیور است که قرار است سال ۲۰۲۰ اکران شود.

رمی مالک هنگام دریافت جایزه ی اسکار در نطقش گفت :”مادرم اینجا در گوشه ای نشسته است، عاشقتم مادر. از خانواده ام تشکر می کند. پدرم نتوانست هیچکدام از اینها را ببیند اما فکر کنم که از بالا الان در حال تماشا کردن من است. این یک لحظه ی خاطره انگیز برای من است”.

او همچنین به هم بازی اش در فیلم که نقش مری آستین را بازی کرد، اشاره ای داشت و گفت “تو قلب این فیلم بودی و یکی از با استعدادترین آدمهایی هستی که دیده ام. تو قلب من را به دست آوردی. ازت ممنونم”.

منبع: ویستا

بازدید کلی 52 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.