«حمید گودرزی» برای اجرای «پنج ستاره» دستمزد نجومی می‌گیرد؟

«حمید گودرزی» برای اجرای «پنج ستاره» دستمزد نجومی می‌گیرد؟

حمید گودرزی درباره دستمزد در «پنج ستاره» گفت: واقعا خبری از پول های نجومی نیست و یک رقم معقول را برای اجرای این برنامه دریافت می کنم. دقیقاً عددی مشابه تمام کار های تلویزیونی که بازی می کنم.
نشست خبری برنامه «پنج ستاره» امروز سه شنبه (۷ اسفند) در اداره کل روابط عمومی سیما برگزار شد.
در این نشست که با حضور عوامل این برنامه میر محمد حسین رضوی (تهیه کننده)، حمید گودرزی (مجری) و حمید عباسی (کارگردان) برگزار شد، ابتدا مهمانان روابط عمومی سیما در بخش پاسخگویی تلفن های مردمی حاضر شدند و به تماس های مخاطبان پاسخ دادند.
پس از این عوامل در نشست خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران شدند.
رضوی تهیه کننده «پنج ستاره» با اشاره به اینکه یک ویژه برنامه نوروزی را در ۱۵ قسمت خواهیم داشت، اظهار کرد: برنامه ما در عید تفاوت خواهد داشت و با حضور چهره های سرشناس به روی آنتن می رود.
وی بیان کرد: همین حالا هم که در روابط عمومی حاضر شدیم، مردم از ما درخواست داشتند که از چهره های سرشناس در برنامه استفاده کنیم و ما هم به عنوان برنامه ساز به دنبال رضایت مخاطب هستیم.
وی همچنین درباره تعداد کاربران اپلیکیشن این برنامه عنوان کرد: هر هفته نزدیک به ۱۰۰ هزار نفر در مسابقه ما شرکت می کنند و نفرات برتر وارد مسابقه پنج ستاره می شوند. این آخرین آمار فصل سوم برنامه است.
رضوی همچنین بیان کرد: برنامه ما تا آخر ماه مبارک رمضان پخش خواهد شد و یک وقفه ای برای فصل جدید را خواهیم داشت تا دکور برنامه و فرم تغییر پیدا کند. همانطور که ما پیش قدم در ساخت مسابقه ای با این فرم بودیم خودمان هم پیش قدم خواهیم شد تا در یک فرم جدید برنامه را روی آنتن ببریم.
وی با اشاره به اینکه ما ارتباط مستقیمی با اپلیکیشن و درآمد های آن نداریم، تصریح کرد: ما طبق برآوردی که برنامه دارد صورت حساب مالی را دریافت می کنیم و بخش های درآمدزایی به حوزه بازرگانی سازمان مربوط می شود. این اعداد و رقم هایی که در برخی روزنامه ها مطرح می شود، به هیچ عنوان صحت ندارد.
حمید گودرزی مجری مسابقه پنج ستاره هم در این نشست بیان کرد: به دلیل اینکه با این تیم کار کرده بودم و از آنها شناخت داشتم اجرای برنامه را پذیرفتم. تمام تلاشمان را کرده ایم تا به دل مخاطبان بنشینیم. مسابقه پنج ستاره با تمام بضاعت اندکی که دارد، گامی در جهت ترویج و کسب اطلاعات عمومی و همچنین آگاهی مردم بر می دارد.
وی با اشاره به اینکه در تلویزیون دروغ گویی ممنوع است، اظهار کرد: من همه تلاش خودم را کرده ام تا به هر طریقی شده به شرکت کنندگان کمک کنم حداکثر جایزه را کسب کنند. اینکه بخواهم آن ها را به اشتباه بیندازم، اساساً در تلویزیون کار غلطی است و هیچگاه به این سمت نرفته ام. در چند برنامه ابتدایی شیطنت هایی داشتم، اما واقعاً من در زمین شرکت کنندگان بازی هستم.
این بازیگر سینما و تلویزیون درباره دستمزد خود هم تصریح کرد: واقعا خبری از پول های نجومی نیست و یک رقم معقول را برای اجرای این برنامه دریافت می کنم. دقیقاً عددی مشابه تمام کار های تلویزیونی که بازی می کنم.
عباسی کارگردان مسابقه پنج ستاره هم که در این نشست حضور داشت، در انتها گفت: ما در اتاق فکر برنامه بار ها درباره موضوعات مختلف برنامه بحث و تبادل نظر می کنیم و تلاش می کنیم تا بهترین کیفیت را روی آنتن ببریم.
وی با بیان اینکه فضای متفاوتی را در ویژه برنامه عید تدارک دیده ایم، عنوان کرد: یک لیگ حذفی را با حضور چهره های مطرح سینمایی و تلویزیونی ترتیب داده ایم که در ۱۵ قسمت هر شب به روی آنتن شبکه پنج خواهد رفت.

منبع: yjc.ir

بازدید کلی 35 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.