عباس غزالی: مادر بهترین احساس دنیاست

عباس غزالی: مادر بهترین احساس دنیاست

بازیگر سریال وضعیت سفید گفت: من همیشه می گویم تک فرشته روی زمین مادر است و همیشه من به مادرم عشق می ورزم و دستش را همواره با افتخار می بوسم.
عباس غزالی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون با توجه به فرارسیدن روز مادر درخصوص جایگاه والای مادر گفت: بهترین احساس دنیاست مادر. وقتی اسم مادر را می شنوم انگار که بهترین کلمه عالم را شنیده ام. مادر کامل ترین کلمه در جهان است و هر چه در موردش بنویسید و توصیف کنید کم است. ساعت ها می توان در مورد مادر حرف زد و کتاب های بسیاری نوشت اما همه اینها ذره ای از اصل و ایثار و فداکاری مادر را نمی توان جبران کرد.

وی در همین راستا اضافه کرد: من همیشه می گویم تک فرشته روی زمین مادر است و همیشه من به مادرم عشق می ورزم و دستش را همواره با افتخار می بوسم.

بازیگر سریال “وضعیت سفید” با اشاره به کودکی خود خاطره ای از مادرش را بازگو کرد و افزود: اگر بخواهم خاطره ای زیبا از مادرم بگویم به دوران کودکی و زمانی بر می گردد که مادرم صبح زود بیدار می شدند و من و خواهرانم را برای به مدرسه رفتن آماده می کردند. لباس بر تن ما می پوشید و هر روز برای رفتن به مدرسه ما را از زیر قرآن رد می کرد.

غزالی درباره فرارسیدن روز مادر خاطرنشان کرد: روز مادر را به تمام مادران جهان مخصوصاً مادران سرزمینم از صمیم قلب تبریک می گویم و امیدوارم همواره سلامت و شاد به زندگی ادامه دهند و سایه شان بالای سر فرزندانشان باشد.

منبع: mizanonline.ir

بازدید کلی 22 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.