نامزدهای اسکار برای سال آینده چه فیلم هایی دارند؟

نامزدهای اسکار برای سال آینده چه فیلم هایی دارند؟

بازیگران و کارگردان های نامزد شده در اسکار ۲۰۱۹ به دنبال تکرار موفقیت خود با فیلم های جدید در سال آینده هستند.
به طور قطع برندگان اسکار ۲۰۱۹ به دنبال تکرار روند جایزه گرفتن در سال های آینده هستند و کسانی هم که دست خالی مراسم را ترک کردند برای اثبات خود به آکادمی اسکار، در سال جدید فیلم های جدیدی بازی می کنند که در این گزارش به معرفی آن ها می پردازیم.

آلفونسو کوارون
کارگردان فیلم «رما» امسال با دریافت ۳ جایزه از این آکادمی در بخش های بهترین فیلم خارجی زبان، فیلمنامه وبهترین کارگردان، سال خوبی را برای خود رقم زد.
قرار است کوارون به عنوان تهیه کننده در فیلم جدید گریمو دل تورو، بهترین کارگردان ۲۰۱۸، به نام «ساحره ها» همکاری کند. دراین فیلم اکتاویا اسپنسر و آن هاتاووی بازی می کنند. او همچنین قرار است برای شرکت «اچ، بی، او» سریالی به نام صعود بسازد.

کریستین بیل
نامزد اسکار بهترین بازیگر مرد برای فیلم «معاون» که این مراسم را دست خالی ترک کرد نیز پروژه های جدیدی پیش روی خود دارد، فیلم «فورد علیه فراری» محصول شرکت کمپانی، جدیدترین بازی کریستین بیل خواهد بود و فیلم «چرنین» نیز فیلم بعدی او خواهد بود که با مت دیمن و جان برنتال (بازیگر سریال مجازاتگر) ایفای نقش خواهد کرد که در ماه ژوئن اکران خواهد شد.

لیدی گاگا
نامزد بهتری بازیگر زن در فیلم «ستاره ای متولد میشود» و برنده بهترین ترانه برای همین فیلم، فعلا پروژه سینمایی جدیدی برای سال آینده خود درنظر نگرفته، اما به دنبال ساخت ششمین آلبوم موسیقی خود است.

پاول پاولیکوفسکی
نامزد اسکار بهترین کارگردان و بهترین فیلم خارجی زبان برای فیلم «جنگ سرد»، که هر فیلمش در هر دو بخش ناکام ماند. فیلم جدیدش اقتباسی از زندگی نامه شعر روسی به نام ادوارد لیموف است که احتمالا فیلم او نیز به همین نام منتشر خواهد شد.

ویگو مورتنسن
فیلم جدید ویگو مورتنسن بازیگر مشهور فیلم «ارباب حلقه ها» و نامزد اسکار بهترین بازیگر مرد سال ۲۰۱۹، در بخش بازیگری نخواهد بود و او با فیلم سینمایی «سقوط» اولین فعالیت خود را در پشت دوربین و با کارگردانی این فیلم تجربه خواهد کرد.

ملیسا مکارتی
بازیگر نامزد شده اسکار در بخش بهترین بازیگر زن برای فیلم «آیا هرگز میتوانی مرا ببخشی؟»، سال جدید در فیلم «آشپزخانه» مقابل تیفانی هدیش و فیلم اکشن کمدی «فوق باهوش ها» به کارگردانی بن فالکُنی ایفای نقش خواهد کرد.

امی آدامز
نامزد اسکار بهترین بازیگرنقش مکمل زن برای فیلم «معاون»، در سال جدید با فیلم «زنی در پنجره» به پرده نقره ای باز خواهد گشت.

منبع: yjc.ir

بازدید کلی 17 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.