میترا حجار نوروز ۹۸ «پریناز» می‌شود

میترا حجار نوروز ۹۸ «پریناز» می‌شود

میترا حجار از نقشی که در سریال نوروزی شبکه دو به تهیه کنندگی و نویسندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی بازی می کند، سخن گفت.

میترا حجار بازیگر سریال «بر سر دوراهی» درباره نقش خود در این سریال که این روزها به کارگردانی بهرنگ توفیقی در حال ساخت است، توضیح داد: در این سریال نقش پریناز را بازی می کنم که پس از یک حادثه وارد قصه می شود و اتفاقات بسیاری را رقم می زند.

وی افزود: پریناز دختری است که شخصیتی چند لایه دارد و مخاطبان ممکن است ابتدا درباره او اشتباه فکر کنند اما به مرور به واقعیت پی خواهند برد.

حجار با اشاره به اینکه سال گذشته حضورش در سریال نوروزی «دیوار به دیوار» تجربه ناخوشایندی را برایش رقم زده، ابراز امیدواری کرد تجربه امسالش موفق از آب دربیاید و درباره تفاوت های نقش جدید خود با دیگر تجربیاتش گفت: گرچه این نقش به تجربه دیگری که در سریال «رقص روی شیشه» به کارگردانی مهدی گلستانه داشتم شباهت هایی از نظر گذشته شخصیت ها دارد، اما کوشیده ام در نوع بازی خود تفاوت هایی را به نمایش بگذارم تا برای مخاطب تازه باشد.

وی تاکید کرد: متاسفانه در جامعه ما اغلب افراد یک جور حرف می زنند و طور دیگری عمل می کنند که این ویژگی به شخصیتی که بازی می کنم نزدیک است.

بازیگر «یادم تو را فراموش» در پایان با اشاره به اینکه در این سریال در مقابل حمید گودرزی بازی می کند، یادآور شد: افسانه چهره آزاد و مجید مشیری دیگر همبازی های من در سریال هستند و لوکیشنی که این روزها مشغول کار در آن هستیم نیز در رباط کریم واقع شده است.

سریال «بر سر دوراهی» به تهیه کنندگی و نویسندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی برای پخش در ایام نوروز ۹۸ از شبکه دو ساخته می شود و بازیگرانی چون میترا حجار، حمید گودرزی و افسانه چهره آزاد از جمله بازیگران این سریال هستند.

منبع: مهر

بازدید کلی 69 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.