جواد رضویان: خندیدن مخاطب خوب است اما نه به هر قیمتی

جواد رضویان: خندیدن مخاطب خوب است اما نه به هر قیمتی

کارگردان فیلم زهرمار گفت: سینمای کمدی باید به سمتی برود که من وقتی دست زن و بچه ام را می گیرم و به سینما می روم شرمنده شان نشوم. به همین دلیل کمدی سالم و شریف نیاز مبرم سینمای امروز است.
جواد رضویان بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون درباره بازی سیامک انصاری در فیلم سینمایی “زهرمار” گفت: در فیلم سینمایی “زهرمار” سعی کرده ایم تا بازی سیامک انصاری نسبت به سایر بازی هایی که تا به حال انجام داده اند به طور کامل متفاوت باشد. من خودم چندین بار در کنار سیامک عزیز همبازی بوده ام و هم خودش و هم من سعی کردیم تمام آنچه تا امروز وجود داشته را کنار گذاشته نقش تازه ای را در زهرمار خلق کنیم.
وی در همین راستا ادامه داد: شبنم مقدمی بازیگر بسیار توانمندی است که نقش های متفاوتی را تا به حال ایفا کرده اما نقشی که در فیلم زهرمار داشت نه تنها از سایر نقش های وی بلکه به طور کامل از وجود خودش بسیار بسیار فاصله داشت و به همین دلیل در آوردن این نقش کار بسیار سختی بود.
کارگردان فیلم زهرمار با تاکید بر تلاش خود بر تولید اثری متفاوت اضافه کرد: ما و تمام عوامل فیلم سینمایی “زهرمار” سعی کردیم نسبت به سایر آثار کمدی متفاوت باشیم و کاری کنیم که مخاطب رضایتمند سالن سینما را ترک کند.
بازیگر سریال در حاشیه درباره کمدی بودن و یا نبودن فیلم زهرمار افزود: من در زهرمار هیچ تلاشی برای کمدی کردن فضا نداشتم و در برخی مواقع موقعیت ها باعث خنداندن مخاطب می شد. اگر مخاطب دقت کند متوجه می شود که برخی مواقع چندین دقیقه مخاطب می خندند و برخی مواقع حتی بیست دقیقه هیچ صدای خنده ای شنیده نمی شود.

وی درباره وضعیت فعلی سینمای کمدی اظهار کرد: من خوشحالم که فیلم های کمدی خوب می فروشند زیرا خوشحالم که مردم شاد می شوند و می خندند. چه ایرادی دارد که مردم بخندند اما امیدوارم به هر قیمتی به دنبال خنداندن مخاطب نباشیم و فیلم های شریفی را در سینمای ایران شاهد باشیم.
رضویان در همین رابطه خاطرنشان کرد: سینمای کمدی باید به سمتی برود که من وقتی دست زن و بچه ام را می گیرم و به سینما می روم شرمنده شان نشوم. به همین دلیل کمدی سالم و شریف نیاز مبرم سینمای امروز است.
منبع: میزان
بازدید کلی 18 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.