«خیابان بیل» فاتح جوایز سینمای مستقل اسپریت شد

«خیابان بیل» فاتح جوایز سینمای مستقل اسپریت شد

 بیست و چهار ساعت پیش از برگزاری اسکار ۲۰۱۹، فیلم «اگر خیابان بیل می توانست حرف بزند» ساخته بری جنکینز با دریافت سه جایزه از جمله بهترین فیلم و کارگردانی توانست نام خود را بالاتر از رقبا به عنوان موفق ترین فیلم جوایز سینمای مستقل اسپریت ثبت کند.

این فیلم که داستان عشقی نافرجام در دهه ۱۹۷۰ در نیویورک را روایت می کند، علاوه بر دریافت جوایز اسپریت بهترین فیلم و کارگردانی، در رشته بهترین بازیگر نقش مکمل زن (رجینا کینگ) هم برنده شد.

در بخش بهترین بازیگر نقش اول مرد جایزه اسپریت به ایتان هاوک برای بازی در فیلم «نخستین اصلاح شده» رسید و گلن کلوز برای «همسر» جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن را برد تا امیدهایش برای کسب جایزه اسکار بیشتر شود.

همچنین ریچارد ای. گرانت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برای فیلم «اصلا می توانی من را ببخشی؟» دریافت کرد. این فیلم در رشته بهترین فیلمنامه هم جایزه اسپریت را به دست آورد.

فیلم «ببخشید مزاحمت شدم» جایزه بهترین فیلم اول را گرفت و جایزه بهترین فیلمنامه اول به نویسنده فیلم تحسین شده «کلاس هشتم» اهدا شد.

«رم» ساخته آلفونسو کوارون طبق پیش بینی جایزه بهترین فیلم خارجی را از آن خود کرد. هرچند که پیش بینی می شود یکشنبه شب در جوایز اسکار ۲۰۱۹ موفقیت های بیشتری کسب کند.

فیلم ترسناک «سوسپیریا» در مراسم اسپیریت امسال جایزه رابرت آلتمن را به خود اختصاص داد. این فیلم جایزه بهترین فیلمبرداری را هم کسب کرد.

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 10 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.