«مصائب شیرین ۲» در جشنواره جهانی فجر رونمایی می‌شود

«مصائب شیرین ۲» در جشنواره جهانی فجر رونمایی می‌شود

پس از نرسیدن فیلم «مصائب شیرین ۲» به جشنواره ملی فیلم فجر، علیرضا داوونژاد ضمن اعتراض به این موضوع خواستار ایجاد بخش خارج مسابقه در جشنواره فجر شد. اما این اتفاق نیفتاد و داوودنژاد امروز در مصاحبه ای اعلام کرد که دومین قسمت از فیلم خاطره سازش در جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درخواهد آمد.

این کارگردان سینمای ایران در گفت وگو با ایسنا خبر داد که جدیدترین ساخته اش را برای حضور و نمایش، طبق مشورتی که با سرمایه گذاران فیلم داشته است، در فجر جهانی که اردیبهشت ماه برگزار می شود، ارایه کرده و برای اولین بار در آن رویداد به نمایش درخواهد آمد.

دبیر جشنواره فیلم فجر اواسط دی ماه در نشست خبری که برای اعلام لیست فیلم های فجر برگزار شده بود، نامی از «مصائب شیرین ۲» علیرضا داودنژاد نبرد و اعلام کرد که نسخه ای به دبیرخانه نرسیده است و در همان مقطع علیرضا داودنژاد گلایه کرد از اینکه چندین بار به مسوولان جشنواره اعلام کرده که فیلم در مراحل آماده سازی نهایی است و ۷۰ درصد بخش انگلیس آن آماده است و بقیه ی آن با توجه به فصل درحال فیلمبرداری است و به جشنواره می رسد اما فیلم در جشنواره به نمایش درنیامد.

علیرضا داودنژاد که در سال ۷۷ «مصائب شیرین» را ساخت در پاسخ به اینکه سرنوشت بچه های «مصائب شیرین» را در این فیلم خواهیم دید؟ گفته است: «بله، آنها در همان شرایطی قرار می گیرند که پدر و مادرهاشان را در آن قرارداده بودند، اگرچه با تفاوت هایی که به زمان و مکان متفاوت مربوط می شود.»

در «مصائب شیرین ۲» به تهیه کنندگی علیرضا داودنژاد؛ بنیاد سینمایی فارابی، فیلمیران و شرکت صنایع غذایی انجمن در لندن سرمایه گذاری کرده اند.

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 4 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.