نتفلیکس سریال «پانیشر» را هم متوقف کرد

نتفلیکس سریال «پانیشر» را هم متوقف کرد

نتفلیکس تایید کرد که تولید و پخش سریال «پانیشر» (مجازات گر) را بعد از دو فصل متوقف کرده و فصل سوم «جسیکا جونز» هم آخرین فصل این سریال خواهد بود. به این ترتیب پرونده همکاری این شبکه آنلاین با مارول و ابرقهرمان هایش به شکل رسمی بسته شد.

در ماه اکتبر ۲۰۱۸ نتفلیکس اعلام کرد ساخت سریال های «مشت آهنین» و «لوک کیج» را لغو کرده و در دسامبر پایان کار سریال «دردویل» را علی رغم استقبال از فصل سوم آن اعلام کرد. همگی این مجموعه ها محصول مشترک با مارول بودند.

این شبکه با انتشار بیانیه ای از سازندگان سریال های «پانیشر» و «جسیکا جونز» تشکر کرد و به شکل رسمی اعلام کرد در همکاری با مارول تجدید نظر کرده و این دو سریال ادامه نخواهند یافت.

جف لب رئیس مارول تی وی بعد از انتشار این خبر نامه ای خطاب به بینندگان منتشر کرد و با تشکر از آنها نوشت: «شبکه همکار ما شاید تصمیم گرفته باشد که نمی خواهد داستان این شخصیت های عالی را ادامه دهد… اما شما مارول را بهتر از این ها می شناسید.»

این تصمیمات نتفلیکس در حالی اعلام شده که دیزنی خود را برای راه اندازی شبکه آنلاین خود با نام دیزنی پلاس آماده می کند و از همین حالا مشخص شده چند شخصیت دنیای سینمایی مارول از جمله لوکی، اسکارلت جادوگر و شاهین در قالب مجموعه های دنباله دار به این شبکه می آیند.

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 74 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.