«آشغال‌های دوست داشتنی» پرفروش‌ترین فیلم هفته شد

«آشغال‌های دوست داشتنی» پرفروش‌ترین فیلم هفته شد

در اولین هفته پس از جشنواره فیلم فجر چند فیلم جدید روی پرده رفتند و «آشغال های دوست داشتنی» ساخته محسن امیریوسفی که بعد از شش سال توقیف راهی سینماها شده است، پرفروش ترین فیلم هفته شد. این فیلم در هفت روی ابتدای اکران نزدیک به ۱ میلیارد تومان فروخت.

بر اساس جدول فروش سایت سینماتیکت «آشغال های دوست داشتنی» در حالی ۹۷۲ میلیون تومان فروخته که تعداد سینماهایش از فیلم های دوم و سوم جدول پرفروش ها بسیار کمتر است.

«هت تریک» سومین فیلم سینمایی رامتین لوافی با بازی امیر جدیدی، پریناز ایزدیار، صابر ابر و ماهور الوند دیگر فیلم جدید اکران شده است که با ۳۴۵ میلیون تومان چهارمین فیلم پرفروش هفته شد.

«جن زیبا» ساخته بایرام فضلی و با بازی نورگل یشیلچای ستاره سینمای ترکیه آغاز خوبی نداشت و ۲۱۵ میلیون تومان در هفته اول به دست آورد و پنجم شد.

رده های دوم و سوم جدول فروش به ترتیب در اختیار دو فیلم کمدی «پارادایس» و «قانون مورفی» قرار گرفت. «پاردایس» به فروش هفتگی ۵۶۴ میلیون تومانی رسید و مبلغ کل فروش خود را به ۲ میلیارد و ۶۱۰ میلیون تومان رساند. «قانون مورفی» به کارگردانی رامبد جوان هم در یک هفته اخیر ۵۰۵ میلیون تومان فروخت و فروش کلی اش از مرز ۸ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان گذشت.

دیگر فیلم های جدید اکران شده وضعیت بدتری دارند. «ماموریت غیرممکن» ساخته یعقوب غفاری کمتر از ۹۰ میلیون تومان فروخت و «سوءتفاهم» ساخته احمدرضا معتمدی با وجود بازیگران مشهورش فقط ۸۲ و نیم میلیون تومان درآمد کسب کرد. فیلم کودک و نوجوان «ضربه فنی» هم در هفته اول ۱۳ میلیون تومان فروخت.

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 28 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.