ازدواج جنجالی خانم بازیگر با آقای دیپلمات!

ازدواج جنجالی خانم بازیگر با آقای دیپلمات!

سوژه داغ هفته مربوط به ازدواج مریم کاویانی با رامین مهمانپرست است. با ما همراه باشید تا جزئیات این خبر را در اختیار شما قرار دهیم.

رامین مهمانپرست کیست؟
رامین مهمانپرست و همسر اولش
رامین مهمانپرست متولد تیر ۱۳۳۹ – تهران و اصالتاً گیلانی است. مهمانپرست در سال ۱۳۵۵ زمانی که ۱۶ ساله بود، وارد دانشگاه صنعتی شریف شد. وی فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار از دانشگاه صنعتی شریف و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی و دارای مدرک MBA است. 
رامین مهمانپرست در ۹ آبان ۸۸ به عنوان دستیار ویژه وزیر خارجه و سخنگوی جدید این وزارتخانه معرفی شد.
وی همچنین سابقه فعالیت به عنوان سفیر جمهوری اسلامی ایران در تایلند و قزاقستان، لهستان و مدیرکل هماهنگی امور فرهنگی و معاون مدیرکل اطلاعات و مطبوعات وزارت خارجه را دارد.  
فاطمه یعقوبی، همسر اول رامین مهمانپرست اسفند ماه 96 بر اثر سرطان در یکی از بیمارستان ها ورشو درگذشت. فاطمه یعقوبی فرزند شهید زین الدین یعقوبی بود. رامین مهمانپرست از ازدواج اولش یک دختر و یک پسر دارد.
گفتنی است مهمانپرست با پایان ماموریت 4 ساله اش در لهستان، مرداد 97 به ایران بازگشت. 
مریم کاویانی در مراسم ختم همسر رامین مهمانپرست
اسفند ماه پارسال که همسر رامین مهمانپرست فوت شد، مریم کاویانی در مراسم ترحیم وی شرکت کرد. این حضور کمی سوال برانگیز بود و هیچ پاسخی برای این موضوع وجود داده نشد تا چند وقت پیش که تصاویر از این دو نفر در جشن شب یلدا و اکران ماجرای نیمروز: رد خون منتشر شد. این عکس ها را در ادامه مشاهده می کنید.
ازدواج غافلگیرکننده مریم کاویانی
چند شب قبل، در اکران فیلم «قرارمون پارک شهر» نازی خوش اخلاق، عکاس سینمایی با انتشار تصویری از مریم کاویانی و رامین مهمانپرست خبر ازدواج این دو را اعلام کرد. مریم کاویانی در گفت وگویی با خبرآنلاین در پاسخ به این سوال که این خبر واقعیت است یا شایعه گفته بود: «تا به حال اجازه ندادم اطراف زندگیم شایعه ای به وجود بیاید و این یکی هم شایعه نیست.»
مریم کاویانی تصاویر قبلی اش در اینستاگرام را پاک کرد
همانطور که مطابق تصویر مشاهده می کنید مریم کاویانی عکس های قبلی اش در اینستاگرام را پاک کرد و فقط همین 8 پست در پیج وی است. شایان ذکر است مریم کاویانی از ازدواج اولش یک پسر دارد.

برای مریم کاویانی و همسرش آرزوی خوشبختی می کنیم.

منبع: akharinkhabar.ir
بازدید کلی 110 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.