تیپ‌های عجیب و غریب بازیگران که حاشیه‌ساز شد!

تیپ‌های عجیب و غریب بازیگران که حاشیه‌ساز شد!

پوشش افراد در جوامع مختلف تابعی از هنجار، قوانین، عرف، سلیقه و علایق شخصی است. اگر یک فرد خارجی برای اولین بار به کشوری سفر کند در همان ابتدا نخستین امری که با آن مواجه می شود ظاهر افراد آن جامعه است. پس نحوه پوشش در بازنمایی تصویری از یک ملت نقش تعیین کننده ای دارد. برخی اقشار به دلیل نوع شغل یا جایگاه اجتماعی شان بیشتر در معرض دید رسانه ها و مردم هستند. از جمله این اصناف می توان به بازیگران اشاره کرد. حضور هنرمندان در مراسم های رسمی بازتاب بسیاری دارد؛ از این رو اگر چند بازیگر با تیپی ظاهر شوند که چندان مطابق عرف جامعه نباشد خیلی به چشم می آید. در این مطلب مرور کوتاهی به پوشش بازیگران در مراسم های رسمی سینمایی داریم که جنجال زیادی را در فضای مجازی به پا کرد.

نقش میدان آزادی بر وری لباس «نفیسه روشن»
نفیسه روشن در جشن حافظ سال 95 با لباسی که طرح آن از میدان آزادی الهام گرفته شده بود، حضور یافت. این بازیگر در برنامه دورهمی درباره علت انتخاب طرح این لباس گفت: من بخاطر اینکه از بچگی عاشق برج آزادی بودم و همیشه احساس می کردم این برج از زیباترین آثار ایران است، آن را انتخاب کردم.
شلوار عجیب لیلا حاتمی
لیلاحاتمی، از بازیگرانی است که به پوشش ساده و مناسب در بین سلبریتی ها شهرت دارد. اما تیپ این بازیگر در جشنواره فجر دو سال قبل با پوششی که همیشه انتخاب می کرد، تفاوت داشت و موجب تعجب برخی کاربران شده بود.
اسکار حیرت آورترین تیپ در مراسم های رسمی برای ریحانه پارسا 
ریحانه پارسا یا همان لیلای سریال «پدر» که حواشی زیادی پیرامونش وجود دارد. این اواخر با پوشش های عجیبش در جشنواره فجر امسال حسابی سر و صدا به پا کرد که نمونه ای از آن را مشاهده می کنید.
کت و شلوار خاص «مهناز افشار» 
مهناز افشار که امسال بازی اش در فیلم قسم تحسین خیلی ها را به همراه داشت، درباره واکنش ها به کت و شلوارش گفت: پارچه این لباس را خواهر همسرم برایم خریده و خودش هم که طراح لباس است، دوخته و به من داده است.
چکمه پوشی «آزاده صمدی» در یک مراسم رسمی!
آزاده صمدی چند ماه قبل در همایش پویش ملی تشخیص زود هنگام سرطان شرکت کرده بود که چکمه هایش باعث جلب توجه و شوخی کاربران رسانه ها با این بازیگر شد.
تیپ راحت پگاه آهنگرانى در جشنواره حقیقت
پگاه آهنگرانى با پوششی که معمولا برای مراسم های رسمی استفاده نمی شود در جشنواره حقیقت شرکت کرد تا ثابت کند با هر تیپی هر جایی می شود حضور داشت فقط باید یکم اعتماد به نفس داشت!!
«بهنوش بختیاری» با لباس های رنگی رنگی
بهنوش بختیاری در جشنوراه فجر امسال لباس هایی را پوشید که در آن از رنگ های شاد استفاده شده بود. این بازیگر هدف خود از انتخاب این پوشش را ترویج استفاده از لباس های رنگی و ایرانی معرفی کرد.
بازیگری با لباسی سراسر سفید!
اندیشه فولادوند مدتی قبل در اکران خصوصی فیلم «راه رفتن روی سیم» با لباسی ساده و سراسر سفید حاضر شد. تا به حال هیچ هنرمند ایرانی مشابه این پوشش را نداشته است به همین دلیل حواشی زیادی را در پی داشت، برخی ها از این سادگی دفاع کردند و بعضی ها هم معتقد بودند این پوشش مناسب حضور در جامعه نیست.
منبع: akharinkhabar.ir
بازدید کلی 132 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.