دعوای دو چهره معروف و کتک‌کاری با مجسمه اسکار

دعوای دو چهره معروف و کتک‌کاری با مجسمه اسکار

جیمز کامرون تعریف می کند که در یک جر وبحث با هاروی واینستین تقریبا با مجسمه اسکاری که سال ۱۹۹۸ دریافت کرد، واینستین را کتک زد! جیمزکامرون می گوید اگر مدیران اسکار میانجی نشده بودند هاروی واینستین را ناکار کرده بود. این اتفاق در زمان تبلیغات میان برنامه اسکار آن سال و بخاطر رفتار واینستین و شریکش در میراماکس با شیوه تبلیغ فیلم گیرمو دل تورو “میمیک” صورت گرفت.دل تورو دوست نزدیک جیمز کامرون است.

کامرون در مصاحبه با ونیتی فیر می‎گوید: “تقریبا دعوایمان شد و با مجسمه ام زدمش.”

کارگردان فیلم های “تایتانیک” و “آواتار” ادامه می دهد:” هاوری با خوشحالی آمد با من دست بدهد و گفت که چقدر خوب است که تندیس ها به هنرمندان رسید. من هم براساس تجربه دوستم به او گفتم که چقدر برای هنرمندان وجودش خوب است! همین باعث درگیری ما شد.”

او می افزاید: “موسیقی مراسم اسکار شروع به نواختن کرد که باید برگردیم سر جاهای مان.اطرافیان ما مدام می گفتند نه اینجا نه! اینجا نه! انگاریی دعوا در پارکینگ اشکالی ندارد در مراسم اشکال دارد!!چون مراسم کم کم داشت زنده پخش می شد.”

کامرون می گوید وقتی به گذشته نگاه می کند تقریبا هاروی را زده است.حالا میان یکسری از اهالی هالیوود شوخی شده که ترجیح می دادند این دعوا به صورت زنده پخش می شد!!”

هاروی واینستین به دلیل پرونده های متعدد جنسی از آکادمی علوم و هنر سینمایی اخراج شد و پرونده های او در حال بررسی قضایی است.

منبع: ویستا

بازدید کلی 17 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.