واکنش ستاره «پلنگ سیاه» به سوپرمن شدنش

واکنش ستاره «پلنگ سیاه» به سوپرمن شدنش

پس از انتشار شایعه ی کناره گیری “هنری کویل” از بازی در نقش سوپرمن در سال گذشته، بسیاری از هواداران به سرعت شروع به گمانه زنی در مورد جانشین “مرد پولادین” کردند و از “مایکل بی. جوردن” ستاره ی “پلنگ سیاه” نام بردند. جوردن اکنون به این شایعات واکنش نشان داده است.
او در مصاحبه با “اپرا وینفری” توضیح می دهد که از مطرح شدن ایده ی بازی در نقش سوپرمن توسط مردم خشنود شده اما ترجیح می دهد در نقش “کالوین الیس”، “آخرین فرزند کریپتون” بازی کند.

جوردن می گوید: “دشوار است. اصلاً دوست ندارم یک تاجر باشم و دخالتی در امور جامعه نداشته باشم. [بازی در نقش این سوپرمن] مزیت بزرگی است، اما از آنجا که زیر ذره بین قرار می گیرید و سوپرمن های دیگری هم وجود دارند، من ترجیح می دهم کاری اریجینال انجام دهم. می خواهم “کالوین الیس” باشم.”

جوردن در این گفتگو خود را اهل کتاب های کامیک توصیف می کند و توضیح می دهد که الیس تنها نسخه ی دیگری از سوپرمن از سیاره ای متفاوت است. در کتاب های کامیک، “کالوین الیس” سوپرمنی از سیاره ی “زمین-۲۳” و رئیس جمهور ایالات متحده است. این شخصیت در سال ۲۰۰۹ توسط “گرنت موریسون” خلق و برای اولین بار در رویداد “بحران نهایی” ظاهر شد. موریسون در آن سال در مصاحبه با “دیلی رکورد” تأیید کرد که این شخصیت را با الهام از “باراک اوباما” و “محمد علی” خلق کرده است.

مثل اغلب نسخه های آشنای سوپرمن، کالوین در سیاره ی کریپتون زاده شده و توسط والدینش “جورل” و “لارا” پیش از نابودی سیاره به اعماق فضا فرستاده می شود. او روی زمین فرود می آید و به دست خانواده ی الیس بزرگ می شود.

از آنجا که کالوین هم سیاهپوست است و هم روایتی متفاوت از شخصیت محبوب دی سی، جوردن توضیح می دهد که “خوره های کامیک بوک” با این سوپرمن نسبت به سوپرمن “کلارک کنت” راحت تر کنار می آیند. جوردن به همراه دیگر بازیگران “پلنگ سیاه” از مراسم اهدای جوایز “صنف بازیگران آمریکا” برنده ی بهترین گروه بازیگری شد.

منبع: خبرسینما

بازدید کلی 48 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.