«پایتخت» عید امسال در شکلی جدید به تلویزیون باز می‌گردد!

«پایتخت» عید امسال در شکلی جدید به تلویزیون باز می‌گردد!

الهام غفوری (تهیه کننده سریال پایتخت) درباره سری ششم این سریال گفت: «پایتخت ۶» نوروز سال ۹۹ از تلویزیون پخش می شود اما در حال تلاش هستیم که با ساخت فیلم پایتخت برای نوروز 98، یک عیدی به مردم در شب سال تحویل بدهیم.
الهام غفوری (تهیه کننده سریال پایتخت) درباره آخرین وضعیت ساخت سری جدید این سریال گفت: اکنون در حال مذاکره با تلویزیون برای ساخت پایتخت ۶ در سال آینده هستیم ولی به دلیل اینکه هنوز قراردادی امضا نشده، نمی توان در این باره به صورت قطعی صحبت کرد. البته مذاکرات اولیه این موضوع انجام شده و به احتمال زیاد سریال پایتخت ۶ نوروز سال ۹۹ از تلویزیون پخش می شود.
وی افزود: همچنین لازم است بگویم که ما برای نوروز امسال تصمیم داریم که یک فیلم برای پایتخت بسازیم که انشاالله شب سال تحویل از تلوزیون پخش می شود. باتوجه به اینکه موقعیت ساخت سریال فراهم نبود، در حال تلاش هستیم که با ساخت فیلم پایتخت، یک عیدی به مردم در شب سال تحویل بدهیم.
غفوری ادامه داد: این کار قطعی شده و قرارداد آن بسته شده است ولی با توجه به زمان محدودی که پیش رو داریم، مشکل ما جمع کردن بازیگران و قصه است که اگر خدا بخواهد تا هفته آینده به طور قطعی مشخص خواهد شد.
وی همچنین درباره گروه بازیگران فیلم سینمایی پایتخت نیز توضیح داد: همان تیم قبلی در این سری نیز حضور دارند و بازیگر تازه ای که بخواهیم عهده دار نقش اصلی شود به کار اضافه نخواهد شد. به هر حال مدل پایتخت به صورتی است که اگر بازیگری هم به کار اضافه شود، جزو بازیگران فرعی بوده و تیم کلی تغییر نخواهد کرد.
غفوری افزود: در این فیلم نیز شخصیت بائو که در یکی از سری های سریال توسط محمدرضا علیمردانی ایفا می شد نیز حضور ندارد.
این تهیه کننده در پایان درباره فعالیت های سینمایی خود نیز توضیح داد: بعد از فیلم قسم، در حال صحبت برای ساخت سینمایی پایتخت نیز هستیم ولی این موضوع هنوز در حد مذاکره بوده و نمی توان درباره آن به طور قطعی صحبت کرد.

 

منبع: akharinkhabar.ir

بازدید کلی 75 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.