همه جوایز اسکار ۲۰۱۹ پخش زنده تلویزیونی می‌شوند

همه جوایز اسکار ۲۰۱۹ پخش زنده تلویزیونی می‌شوند

 آکادمی اسکار تصمیم جنجالی برانگیز خود را لغو کرد و گفت امسال هم اهدای تمام  جوایز به شکل زنده از تلویزیون پخش خواهد شد. آکادمی هفته پیش برای کوتاه ترشدن مراسم اعلام کرده بود چهار جایزه حین پخش آگهی های بازرگانی اهدا می شوند که این تصمیم با واکنش منفی سینماگران مواجه شد.

تعداد قابل توجهی از کارگردانان، بازیگران و فیلمبرداران مشهور هالیوود در نامه ای سرگشاده این تصمیم را تقبیح کردند. قرار بود چهار رشته شامل بهترین فیلمبرداری، تدوین، فیلم کوتاه و چهره پردازی پخش زنده نشود.

پنجشنبه شب جلسه ای با حضور جان بیلی رئیس و دان هادسن مدیرعامل آکادمی با فیلمبرداران سرشناس برگزار شد و آنها قول دادند همه جوایز پخش زنده داشته باشد.

دیروز آکادمی در بیانیه ای اعلام کرد بازتاب تصمیم قبلی خود در بین اعضا را دید و به این نتیجه رسید که چهار رشته را هم به شکل زنده روی آنتن تلویزیون بفرستد.

آکادمی علوم و هنرهای سینمایی فقط چهار روز در برابر انتقادها توانست مقاومت کند و سپس تصمیمش را تغییر داد و به گزارش ورایتی، یک منبع مطلع می گوید آنها حیران شده بودند چون اعضا در ماه اوت با این تصمیم موافقت کرده بودند.

تصمیم برای پخش اهدای جوایز در زمان آگهی ها برای کوتاه تر کردن پخش تلویزیونی گرفته شده بود. هدف این بود که مراسم کمتر از سه ساعت طول بکشد. اما حالا زمان پخش بیس از ۱۸۰ دقیقه خواهد شد. این در حالی ست که امسال مراسم اسکار مجری هم ندارد.

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 17 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.