مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «سوء تفاهم» برگزار شد

مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «سوء تفاهم» برگزار شد

مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «سوء تفاهم» در پردیس سینمایی کورش با حضور برخی از هنرمندان، ورزشکاران، اهالی رسانه و عامه مردم برگزار شد.

در ابتدا کلیپی از برخی هنرمندان و کارشناسان مانند علی نصیریان، مهران احمدی، حسام الدین سراج، آیت الله رشاد، دکتر علی انتطاری، حسام الدین آشنا، بیژن عبدالکریمی و… در تحلیل و بررسی فیلم سینمایی «سوء تفاهم» پخش شد.

پس از آن پژمان جمشیدی، هانیه توسلی، احمدرضا معتمدی و جلیل شعبانی روی صحنه آمدند.

شعبانی تهیه کننده این فیلم ضمن خیر مقدم به حاضران گفت: در این فیلم شاهد یکی از درخشان ترین بازی های بازیگران هستید. این فیلم در جشنواره فیلم فجر سال گذشته، کاندیدای دریافت چهار سیمرغ شد و می توان گفت آقای معتمدی یکی از بهترین کار های خود را ساخته است.

هانیه توسلی بازیگر تصریح کرد: خیلی خوشحالم که در کنار شما یک بار دیگر این فیلم متفاوت و پیچیده را می بینم؛ بازی در این فیلم یکی از سخت ترین و پیچیده ترین نقش های من است.

پژمان جمشیدی هم اظهار داشت: من هم خوشحالم در کنار شما فیلم را می بینم. من فیلم های کمدی بازی می کنم همه می گویند چرا فقط کمدی بازی می کنی؛ فیلم جدی مانند سوء تفاهم بازی می کنم می گویند چرا جدی بازی کردی؟! من واقعا نمی دانم چه فیلم هایی بازی کنم؟ اما فارغ از همه بحث ها در سوء تفاهم نقش جدی و پرچالشی بازی کردم که امیدوارم شما هم مانند من از دیدنش لذت ببرید.

معتمدی کارگردان سوء تفاهم هم ضمن تشکر از حاضران بیان کرد: فیلم پرتکلف و دشواری بود و همه بازیگران ما فوق العاده بودند و بازیگران بزرگی مانند علی نصیریان از کار تعریف کردند.

وی ادامه داد: سوء تفاهم ازجمله فیلم هایی است که در سینمای ایران کمتر ساخته می شود و ساخت آن دشواری های زیادی داشت؛ اما در کنار شعبانی همه آن ها آسان پیش رفت. از همه دوستانی هم که در تولید فیلم ما را یاری کردند و سنگ تمام گذاشتند قدردانی می کنم.

منبع: yjc.ir

بازدید کلی 27 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.