احسان کرمی: در تلویزیون ممنوع‌التصویر شده‌ام

احسان کرمی: در تلویزیون ممنوع‌التصویر شده‌ام

احسان کرمی که امسال به عنوان یکی از مجریان نشست های پرسش و پاسخ فیلم های جشنواره فجر در سینمای رسانه ها فعالیت می کند، از ممنوع التصویر شدن خود در تلویزیون خبر داد. او می گوید حراست صداوسیما به او اعلام کرده دستور ممنوعیت از «بالا» صادر شده است.

کرمی درباره شایعاتی مبنی بر ممنوع التصویر شدنش در رسانه ملی به خبرگزاری مهر گفت: «بله من ممنوع التصویر شده ام و برای اولین بار خودم با حراست صداوسیما تماس گرفتم تا صحت و سقم این مساله را پیگیر شوم که به من اطلاع دادند که در تلویزیون ممنوع التصویر هستم. به من اعلام کرده اند که نامه ای از بالا که البته نمی دانم این «بالا» دقیقا کجاست زده اند که در آن ذکر شده من ممنوع التصویر هستم و اجازه فعالیت در تلویزیون را ندارم که البته این ممنوع التصویری مربوط به تلویزیون است و ربطی به فعالیت های من در تئاتر و سینما ندارد.»

این بازیگر و مجری و خواننده در توضیح بیشتر اعلام کرد: «متاسفانه طبق بخشنامه ای که ابلاغ شده تمام آثار موسیقایی من نیز غیر قابل پخش از تلویزیون  اعلام شده است. این اتفاق برای چهارمین یا پنجمین بار است که برای من رخ می دهد و هیچگاه نیز دلیلش را پیگیری نکرده ام البته یکبار در مورد مشکل ممنوع التصویری ام رفتم و با دوستان صحبت کردم و سوءتفاهم هایی که به وجود آمده بود، برطرف شد و من توانستم در «خندوانه» اجرا داشته باشم اما به نظر می رسد که دوباره دلایلی برای ممنوع التصویری ام به وجود آمده است که من نباید پاسخگو باشم.»

او از ایجاد ممنوعیت بدون سوال کردن انتقاد کرده است: «دلایل این اقدام مشخص نیست و ممکن است به هر دلیلی این اتفاق افتاده باشد چون  دوستان بدون اینکه پرسشی از ما بپرسند، قضاوت می کنند و تصمیم می گیرند. در طول چند روز گذشته مدام از من درباره ممنوع التصویری ام سوال می شد و به همین دلیل من هم پیگیری کردم و متوجه شدم که این مساله صحت دارد و تصمیم گرفتم که خودم آن را رسانه ای کنم.»

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 21 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.