نائومی واتس در سریال مقدمه «بازی تاج و تخت» بازی می‌کند

نائومی واتس در سریال مقدمه «بازی تاج و تخت» بازی می‌کند

نائومی واتس بازیگر سرشناس استرالیایی به عنوان اولین ستاره سریال جدید شبکه اچ بی او که مقدمه مجموعه «بازی تاج و تخت» خواهد بود، انتخاب شده است. جرج آر. آر. مارتین نویسنده رمان های منبع اقتباس سریال پرطرفدار همراه با جین گلدمن خالقان اصلی این مقدمه هستند.

داستان مجموعه جدید هزاران سال قبل از وقایع «بازی تاج و تخت» می گذرد و سقوط جهان از عطر طلایی قهرمانان به دورانی تاریک را به نمایش می گذارد.

در متن کوتاهی که اچ بی او به عنوان خلاصه داستان منتشر کرده، آمده است: «فقط یک چیز حتمی است: از رازهای هراس انگیز تاریخ وستروس تا ریشه های راستین وایت واکرها، رازهای شرق تا اسطوره ها… این داستانی نیست که فکر کنیم از آن باخبریم.»

نومی واتس که دو بار نامزد جایزه اسکار شده، نقش نجیب زاده ای را بازی می کند که رازی شوم دارد. نام شخصیت او هنوز اعلام نشده است.

بخش اول این سریال قرار است در ماه ژوئن آینده پخش شود و بر اساس داستانی از مارتین و گلدمن ساخته می شود. گلدمن فیلمنامه را نوشته و یکی از تهیه کنندگان اصلی خواهد بود.

مقدمه گلدمن و مارتین یکی از چندین سریال است که داستان شان در دنیای «بازی تاج و تخت» اتفاق می افتد. دیوید بنیاف و دن وایز خالقان سریال اصلی در پروژه های جدید نقشی ندارند. آنها در حال آماده کردن فصل آخر «بازی تاج و تخت» هستند که سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد.

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 47 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.