شبنم مقدمی: سریال جدید مهران مدیری در عالی‌ترین سطح است

شبنم مقدمی: سریال جدید مهران مدیری در عالی‌ترین سطح است

شبنم مقدمی که با فیلم های «زهر مار» و «شبی که ماه کامل شد» در جشنواره فجر امسال حضور دارد، مشغول بازی در جدیدترین سریال مهران مدیری است. او در یک گفت وگو از حاصل کارش در همه این آثار ابراز رضایت کرده است.

این بازیگر که در سال های اخیر دو سیمرغ بلورین جشنواره فجر را به خانه برده، در مصاحبه با روزنامه شرق درباره همکاری با جواد رضویان گفته است: «در «زهر مار» یک نقش دارم، اما در دو گریم و موقعیت متفاوت. این شخصیت هم مادر است… اما به سن خودم نزدیک است؛ یک کنش گر اجتماعی است… تفاوت بزرگش با بقیه نقش ها این است که در حوزه خانه و خانواده نیست و وارد اجتماع می شود.»

او همچنین درباره بازی در «شبی که ماه کامل شد» توضیح داده: «خانم آبیار خیلی در بازی گرفتن و بازی گردانی متبحر است. من اگر شش دانگ به او گوش می دادم همه چیزهایی که لازمه اجرای نقش بود را پیدا می کردم. به من گفتند می توانی این خانم را (شخصیت واقعی) را ببینی اما من این کار را نکردم. حالا وقتی فیلم را ببینید متوجه می شوید که چرا این کار را نکردم. نرگس آبیار چون می نویسد آدم های فیلم هایش را خوب می شناسند و این خیلی به بازیگر کمک می کند.»

«هیولا» در عالی ترین سطح است

مقدمی که برای اولین بار در «هیولا» با مهران مدیری همکاری  کرده، درباره حضور در این سریال می گوید: «در «باغ مظفر» و «ویلای من» تا پای قرارداد رفتیم اما نشد. من مهران مدیری را مثل همه دوست دارم و قرار گرفتن در کنار کسی که توانمندی هایش ثابت شده خیلی خوشحال کننده است. خودشان از من دعوت کردند و با خود او و نویسندگان درباره نقش صحبت کردیم.»

او از بازی در این مجموعه رضایت دارد: «الان هم خیلی خوشحالم که در این کار هستم. پارتنر من هم فرهاد اصلانی و خود مهران مدیری است. خدا را شکر تا این جا از نتیجه کار بسیار راضی هستند. همه چیز بسیار حرفه ای در عالی ترین سطحی که بشود تصور کرد پیش می رود. گروه همدل و پر انرژی ست، و مطمئناً اثری تولید خواهد شد که به دل مخاطبینِ بی شماری خواهد نشست.»

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 76 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.