آنجلینا جولی بعد از چهار سال در یک فیلم جدید بازی می‌کند

آنجلینا جولی بعد از چهار سال در یک فیلم جدید بازی می‌کند

آنجلینا جولی به عنوان بازیگر فیلم جدید تیلر شریدان کارگردان و فیلمنامه نویس موفق سال های اخیر مقابل دوربین می رود. شریدان که با فیلمنامه فیلم «اگر سنگ از آسمان ببارد» نامزد جایزه اسکار شد، فیلم جدیدش را بر اساس فیلمنامه خود می سازد.

او دو سال پیش «ویند ریور» را کارگردانی کرد و با آن جایزه بهترین کارگردانی بخش نوعی نگاه جشنواره کن ۲۰۱۷ را به دست آورد. هالیوود ریپورتر گزارش داده که بازی جولی در فیلم جدید شریدان با عنوان «آنها که می خواهند من بمیرم» قطعی شده است.

این فیلم را شرکت بران استودیو تهیه می کند و استیون زیلیان کارگردان و فیلمنامه نویس برنده اسکار در تهیه این فیلم مشارکت خواهد داشت.

فیلمنامه «آنها که می خواهند من بمیرم» بر اساس کتابی نوشته مایکل کوریتا نوشته شده اما ظاهرا یک اقتباس آزاد است. این کتاب درباره نوجوانی است که تحت برنامه حفاظت از شاهدان قرار می گیرد، در حالی که دو قاتل می خواهند او را از بین ببرند. ظاهرا شریدان فیلمنامه را طوری نوشته که شخصیت زن محور داستان خواهد بود.

آنجلینا جولی از سال ۲۰۱۵ که فیلم «کنار دریا» ساخته خودش را روی پرده داشت، در فیلم دیگری بازی نکرده و قرار است در دنباله «مالیفیسنت» محصول دیسنی هم بازی کند که در سال ۲۰۲۰ اکران خواهد شد.

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 70 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.