برندگان جوایز موسیقی 2019 اعلام شدند

برندگان جوایز موسیقی 2019 اعلام شدند

چایلدیش گامبینو و کیسی ماسگریوز هر یک با چهار پیروزی پیشتاز شصت و یکمین دوره جوایز سالانه گرمی شدند.

چایلدیش گامبینو یا دونالد گلاور برای تک آهنگ “اینجا آمریکا است” جایزه بهترین موزیک ویدیو را برد. این آهنگ که مضمون اجتماعی دارد، جوایز بهترین اجرای رپ / سانگ، رکورد سال و آهنگ سال را نیز از آن خود کرد. گلاور در مراسم گرمی شرکت نکرد.

کیسی ماسگریوز خواننده کانتری برای “ساعت طلایی” جایزه بهترین آلبوم سال و جایزه بهترین آلبوم کانتری را گرفت. خواننده 30 ساله تگزاسی همچنین برای آهنگ “پروانه ها” برنده جایزه بهترین اجرای تک نفره کانتری شد و برای “کابوی فضایی” جایزه گرمی بهترین آهنگ کانتری را دریافت کرد.

لیدی گاگا نیز برنده سه جایزه گرمی شد: بهترین اجرای تک نفره پاپ برای آهنگ “جوآن (فکر می کنی کجا می روی؟)”، بهترین آهنگ ساخته شده برای رسانه تصویری برای “سطحی” از فیلم “ستاره ای متولد می شود”  و بهترین اجرای دونفره / گروهی پاپ برای همین ترانه (مشترک با برادلی کوپر کارگردان و همبازی او در فیلم). ساندترک فیلم “ستاره ای متولد می شود” به طور کلی برای هیچ نامزدی واجد شرایط نبود، اما ترانه “سطحی” در مجموع چهار نامزدی به دست آورده بود.

براندی کارلایل، خواننده که شش نامزد کسب کرده بود برنده سه جایزه گرمی شد. آریانا گرانده، گرتا وان فلیت، کریس کورنل از دیگر برندگان شصت و یکمین دوره جوایز سالانه گرمی بودند که بامداد دوشنبه به وقت ایران در مراسمی در استیپلز سنتر در لس آنجلس برگزار شد. آلیشیا کیز برنده 15 جایزه گرمی مجری مراسم بود.

امسال برای اولین بار تعداد نامزدهای جوایز گرمی در بخش های اصلی از پنج به هشت اضافه شد. آثاری واجد شرایط بودند که بین اول اکتبر 2017 تا 30 سپتامبر 2018 پخش شدند.

برگزارکنندگان گرمی همچنین از دالی پارتن خواننده و ترانه سرای کهنه کار تقدیر کردند. مایلی سایروس، کتی پری، ماسگریوز، مارن موریس و لیتل بیگ تاون در لحظه تقدیر از پارتن 73 ساله حضور داشتند.

کندریک لامار رپر و ترانه سرا با هشت نامزدی بیشترین نامزدی را در جوایز گرمی امسال کسب کرده بود. بعد از لامار، دریک با هفت نامزدی صدرنشین بود. بوی-وان دا تهیه کننده و براندی کارلایل خواننده هر یک شش نامزدی داشتند و کاردی بی، چایلدیش گامبینو، مارن موریس، اچ.ای.آر، لیدی گاگا و سان ویو، هر کدام پنج نامزدی به دست آورده بودند.

منبع: هنرآنلاین

بازدید کلی 32 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.