خیانت ثروتمندترین مرد جهان به همسرش چگونه فاش شد؟

خیانت ثروتمندترین مرد جهان به همسرش چگونه فاش شد؟

جف بزوس مدیرعامل آمازون که طی ماه های اخیر با حواشی متعددی رو به رو شده است، چند متخصص سایبری را استخدام کرده تا کشف کنند چت های خصوصی وی و لورن سانچز چگونه افشا شده و به دست همسر بیزوس رسیده است.

این محققان وظیفه دارند بررسی کنند چه شخص یا اشخاصی پشت پرده افشای پیام های خصوصی بیزوس بوده اند و این کار را با چه انگیزه هایی انجام داده اند.

ماجرای ارتباط بیزوس با لورن سانجز، مجری و خبرنگار سابق تلویزیون لس آنجلس باعث شد که ارتباط بین بیزوس و همسرش به سرعت رو به تیرگی رفته و این زوج اقدام به درخواست طلاق کنند. موضوعی که حتی بسیاری از سهامداران آمازون را نگران کرد که عاقبت این ماجرا چه خواهد بود و پس از تقسیم اموال این زوج، چه اتفاقی برای آنها خواهد افتاد.

تا این لحظه مشخص نشده که گوشی بیسوز یا سانچز هک شده است. اما بیزوس با استخدام دو محقق سایبری در تلاش است علت اصلی این ماجرا را کشف کند.

برخی نظریه ها حکایت از آن دارند که انگیزه های پشت این حرکت ترکیبی از تجارت و سیاست بوده و هکرهای مذکور به شدت خطرناک تر از آن چه ما در ظاهر میبینیم بوده اند. برای مثال برخی از گمانه زنی ها این اقدام را به نوعی با دونالد ترامپ مرتبط می بینند چرا که وی مدتی طولانی منتقد جف بیزوس بود و در سال 2018 به شکل پاپی به وی حمله کرد.

از سوی دیگر برخی گمانه ها نیز علت این حمله را فعالیت های جف بیزوس در واشنگتن پست و پشت پردهن مطبوعاتی وی می دانند و در نهایت نیز عده ای معتقدند این کار توسط رقبای بیزوس انجام شده است.

بیزوس در تاریخ 9 ژانویه توییت کرد که او و همسرش، مک کینزی پس از 25 سال زندگی زناشویی طلاق می گیرند. وی در بخشی از توییت خود نوشت: “پس از یک دوره طولانی زندگی مفرح، اکنون ما تصمیم گرفتیم طلاق بگیریم و زندگی مشترکمان را به عنوان دوستان خوب یکدیگر ادامه دهیم” .

این در حالی است که به سرعت مشخص شد این زندگی مشترک می توانست وارد بیست و ششمین سال خود شود، اگر جف بیزوس به مک کینزی خیانت نمی کرد. بخشی از پیام های متنی بیزوس به سانچز حاوی الفاظی رمانتیک و بیش از حد صمیمانه است که تنها بین زوج ها رد و بدل می شود. اما این که چگونه این پیام ها افشا شده است هنوز در هاله ای از ابهام است و جف بیزوس به دنبال پاسخ آن است.

منبع: انتخاب

بازدید کلی 44 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.