آیا دواین جانسون در «سریع و خشن ۹» بازی می کند؟

آیا دواین جانسون در «سریع و خشن ۹» بازی می کند؟

جدید ترین فیلم دواین جانسون به نام «هابز و شاو؛ Hobbs and shaw» نسخه فرعی فیلم سریع و خشن است و در ۲۶ ژوئیه (۴ مرداد ۹۸) اکران خواهد شد که با جیسون استاتهام به عنوان هم تیمی برای مقابله با شخصیت شرور این فیلم همکاری کرده است.

بر خلاف انتظار هوادارانشان این فیلم باعث شد که این دو بازیگر فرصت حضور در «سریع و خشن ۹» را از دست بدهند و با اعلام دواین جانسون حضور آن ها در این فیلم منتفی شده است.

جانسون طی مصاحبه در خصوص این موضوع گفت: «برنامه ریزی ها بر این صورت بوده که جهان «سریع و خشن» پیوسته گسترش و توسعه پیدا کند و ما به دلیل اینکه فیلم برداری آن به زودی شروع خواهد شد، برنامه ای برای حضور در قسمت جدید این فیلم سینمایی نداریم، اما کسی نمی داند شاید در «سریع و خشن ۱۰» دوباره به این مجموعه بازگشتیم.»

دواین جانسون از قسمت پنجم این مجموعه فیلم سینمایی آغاز به کار کرد و در قسمت ششم و هفتم و همچنین در آخرین قسمت آن یعنی «سرنوشت خشمگین» نیز ایفای نقش کرده است.

فیلم «هابز و شاو» توسط دیوید لینچ کارگردانی می شود که کارگردان فیلم «ددپول ۲» نیز بوده است و طبق پیش بینی این سایت این فیلم بیش از یک میلیون دلار فروش خواهد داشت.

منبع: vista.ir

بازدید کلی 45 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.