سری جدید «آن شرلی» نوروز به تلویزیون می‌آید

سری جدید «آن شرلی» نوروز به تلویزیون می‌آید

سریال «آن شرلی» که دوبله آن به تازگی به پایان رسیده، قرار است نوروز ۹۸ از شبکه امید به روی آنتن برود.
دوبله آخرین قسمت سریال «آن شرلی» با حضور مهدی سالم (مدیر شبکه امید) و مجتبی نقی یی (مدیر دوبلاژ سیما) در استودیو ۱۰۲ ساختمان دوبلاژ برگزار شد.
مدیر شبکه امید در حاشیه دوبله آخرین قسمت سریال «آن شرلی» گفت: این سریال به سفارش شبکه امید در ١٦ قسمت دوبله شده است و در نوروز ٩٨ روی آنتن می رود. با توجه به اینکه تیم دوبله این اثر، تیم فعال، بانشاط و خوبی هستند، احساس می کنم کار فاخری از آب درآمده و این سریال می تواند برگ برنده شبکه امید در طول عید نوروز باشد.
مهدی سالم با اعلام این مطلب که میزان مخاطبان شبکه سیر صعودی دارد، افزود: با توجه به تولیدات فاخر شبکه های سیما و مدل مصرفی که نوجوانان از تلویزیون دارند، جا باز کردن بین دیگر شبکه ها، رسانه ها و شبکه های اجتماعی که نوجوانان با آن ها در ارتباطند کار ساده ای نیست، اما پیش بینی می شود که با تدارک ساختارهای مختلف روی شیب رو به رشد میزان مخاطبان حرکت کنیم.
نقی یی مدیر دوبلاژ سیما بیان کرد: دوبله این کار که دقیقاً پس از پایان ویراستاری متن آن انجام شد، تقریباً دو ماه زمان برد و امروز روز آخر این کار بود. در این مدت حدوداً سی نفر در زمینه تنظیم و دوبله کار فعالیت می کردند که اکثر آن ها از تیم جوان مرکز دوبله سازمان بودند که در کنار پیشکسوتان و بزرگان این عرصه فعالیت می کردند.
افشین زی نوری، مدیر دوبلاژ مجموعه «آن شرلی» درباره این اثر گفت: قصه «آن شرلی» قصه نام آشنایی برای مخاطبان عزیز تلویزیون به ویژه کودکان و نوجوانان است و برای خیلی ها اثری نوستالژیک از سال های گذشته است. این سریال نسخه ای جدید از «آن شرلی» است که در کشور کانادا ساخته شده است، نوع پرداختن به قصه در آن بسیار خوب بوده و امیدوارم خروجی خوبی داشته باشد و زمانی که این سریال از تلویزیون پخش می شود با اقبال مخاطبان همراه باشد.
از حواشی این برنامه نشستن مدیر شبکه امید پشت میز دوبلاژ و دوبله نقش یکی از دانش آموزان مدرسه بود.
قصه «آن شرلی» داستان دختری است که در یک یتیم خانه بزرگ شده است. او باهوش است، قوه تخیل بی حد و مرزی دارد و با امید و پشتکار و مهربانی های ساده اش، سعی می کند زندگی جدیدی را آغاز کند. او از یتیم خانه به دهکده ای می آید و در یک خانواده پذیرفته می شود و در آنجا اتفاقاتی برایش رقم می خورد.

منبع: isna.ir

بازدید کلی 83 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.