کریستوفر نولان در سال ۲۰۲۰ با اثر جدید به سینما‌ها می‌آید

کریستوفر نولان در سال ۲۰۲۰ با اثر جدید به سینما‌ها می‌آید

با اعلام شرکت برادران وارنر فیلم بعدی کریستوفر نولان در ۱۷ ژوئیه (تیر ماه ۹۹) اکران خواهد شد.
کریستوفر نولان نویسنده و کارگردان آمریکایی در سال ۲۰۲۰ با اثری جدید با همکاری «برادران وارنر» به سینماها خواهد ساخت و این فیلم در تیر ماه ۹۹ در سینمای «آیمکس» اکران خواهد شد.

داستان و نام این فیلم هنوز مشخص نشده و نولان در امنیت کامل و به دور از چشم دیگران، در حال نوشتن فیلمنامه خود و جذب بازیگران مورد نیازش است.

اخرین اثر سینمایی این کارگردان فیلمی به نام «دانکرک» با موضوع جنگ جهانی دوم است که سه جایزه اسکار را از آن خود کرده و اولین نامزدی بهترین کارگردانی اسکار را برای وی به ارمغان آورد.

این فیلم نیز محصول شرکت برادران وارنر بود و ۵۲۷ میلیون دلار فروش جهانی داشت.

تاریخ اکران این فیلم با اکثر فیلم های گذشته این کارگردان مطابقت خواهد داشت، همانطور که پنج اثر سینمایی گذشته این کارگردان اعم از «شوالیه تاریکی، تلقین، شوالیه تاریکی بر می خیزد و دانکرک» به جز «در میان ستارگان» در ماه ژوئیه اکران شده بودند.

نولان بیش از ۲۰ سال سابقه کارگردانی دارد و کم هزینه ترین اثر وی فیلم تعقیب است که تنها ۶ هزار دلار هزینه ساخت داشته است.

از دیگر فیلم ها و سریال هایی که در ژوئیه ۲۰۲۰ منتشر می شود، می توان به «سینمایی باب اسفنجی»، «سریال انیمیشنی بابز برگر» و «فیلم کشتی تفریحی جنگل» با بازی دوین جانسون اشاره کرد که می توانند رقیب فیلم کرستوفر نولان در گیشه های فروش باشند.

منبع: yjc.ir

بازدید کلی 16 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.