سلبریتی‌هایی که دزدان از دیوار خانه‌شان بالا رفتند؛ از بهاره رهنما تا عادل فردوسی‌پور!

سلبریتی‌هایی که دزدان از دیوار خانه‌شان بالا رفتند؛ از بهاره رهنما تا عادل فردوسی‌پور!

چند روز قبل از خانه بهاره رهنما سرقت شد که حواشی زیادی از انتشار رد پای آقای دزدِ تا پُست تهدیدآمیز این بایگر به دنبال داشت. این اولین باری نیست که از منزل سلبریتی ها سرقت می شود در طول چند سال گذشته از منزل عادل فردوسی پور، زنده یاد علی معلم و شیوا خنیاگر هم دزدی شده است. ماجرای این سرقت ها را در ادامه بخوانید.

«دزدی»، تازه ترین حاشیه  زندگی بهاره!
بهار رهنما چند روز قبل ویدئویی منتشر کرد و گفته بود که از منزلش سرقت شده است.
رهنما بعد از این اتفاق عکس ردپای دزد خانه اش را منتشر کرد.
ردپای دزد خانه بهاره رهنما
این بازیگر دیروز با انتشار پستی تهدیدآمیز نوشت: آقای دزد محترم من میشناسمت و برای چندمین بار به هوش خودم ایمان آوردم، کاش قبل از اینکه این طوفان شروع شه عقلت برسه، اون جواهرات قابل فروش عادی نیست، حلقه ازدواجم و طلاهای بچگی پریا کاملا مشخصه و اونا رو یک جوری برگردون تو خونه! یا بهم برسون! بگذار دهن من بسته بمونه و طوفان به پا نشه چون اون وقت خیلی درختا شکسته میشه! خیلی!
دزدی جنجالی از خانه عادل فردوسی پور
در سال 87 از خانه عادل فردوسی پور سرقت شد. به گزارش ایسنا، دزدان یک مبلغ یک هزار دلار و یک هزار یورو به همراه مقداری طلا و جواهر و لپ تاپ را دزدیده بودند. بعد از دستگیری دزدان، گفته بودند: پیش از سرقت از هویت صاحبخانه اطلاعی نداشتیم. ما مثل همیشه خانه ای را زیر نظر گرفتیم و با هم نقشه سرقت از آن جا را طرح ریزی کردیم. ولی درست وقتی که وارد خانه شدیم، هنگام سرقت با دیدن یکی از عکس های موجود در خانه متوجه شدیم آن جا متعلق به عادل فردوسی پور است. ولی قبل از آن در جریان ماجرا نبودیم.» و این گونه ماجرای دزدی از منزل مجری برنامه نود ختم به خیر شد.
دزدی از انگشترها و وسایل مرد فیروزه ای سینما
در اردیبهشت ماه امسال منزل مرحوم علی معلم؛ منتقد و سینماگر سرقت شد. علی اوجی در این باره نوشت: آقا یا خانم دزد امیدوارم بدونى که از یه خانواده فرهنگى که مورد احترام همه اهالى فرهنگ و رسانه هستند دزدى کردى و امیدوارم جوانمردى داشته باشى و این فشار رو به خانواده داغدار على معلم عزیز وارد نکنى… وسایل، پول، فرش و غیره ایى که بردى ارزش مالى دارد و در این شرایط کنونى بسیار جبرانش سخت است و البته انگشترها و وسایل على معلم عزیز رو به سرقت بردى که ارزش بالاى معنوى دارند…

چند روز قبل هم آذر معماریان، همسر علی معلم در خصوص سرنوشت سرقت از منزلش نوشته بود: در مورد دزدی خانه ما همه می پرسند چه شد باید بگویم با اینکه ما از روز اول دزد را به پلیس وآگاهی معرفی کرده بودیم هیچکس بدنبالش نرفت وطرف با اموال ما وامثال ما حالش را میبرد وبه ریش پلیس وآگاهی وهنرمند ومردم وامنیت کوچه ها وخیابان هایمان می خندد از روزی بترسیم که تعداد سارقیان آنقدر زیاد شود که نتوانیم وارد کوچه ها وخیابان های شهر شویم.

دزدان به خانه شیوا خنیاگر هم رحم نکردند
شیوا خنیاگر در مصاحبه ای با بانی فیلم در سال 92 با شکایت از وضعیت کارش، گفته بود: خانه من را 15 اسفند دزد زد کسی کاری نکرد (البته ناگفته نماند عده ای می خواستند کاری کنند که نتوانستند) با خودشان گفتند کار که نمی کند بگذارید پول توی جیبش را هم ببریم تا بمیرد!
منبع: akharinkhabar.ir
بازدید کلی 108 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.