بین «آنجلینا جولی» و «دیوید بکام» چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است؟

بین «آنجلینا جولی» و «دیوید بکام» چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است؟

آنجلینا جولی، هنرپیشه معروف هالیوود سعی دارد خودش را به دیوید بکام، ستاره سابق دنیای فوتبال، بچسباند و احتمالاً یک ازدواج جنجالی دیگر راه بیندازد.
اول «استار مگزین» آمریکا و حالا «استار سیستم» فرانسه؛ هر دو مجله یک خبر مشترک دارند: آنجلینا جولی، هنرپیشه معروف هالیوود سعی دارد خودش را به دیوید بکام، ستاره سابق دنیای فوتبال، بچسباند و احتمالاً یک ازدواج جنجالی دیگر راه بیندازد!
خبر به اندازه کافی پربحث است؛ جولی، یکی از معروف ترین هنرپیشه های هالیوود سابقه درخشانی در زندگی زناشویی نداشته و تا به حال چندین رابطه را خراب کرده؛ این ها ادعایی است که هر دو مجله مذکور داشته اند. اشاره مطلق آن ها هم به رابطه برد پیت با جنیفر آنیستون برمی گردد؛ این دو زوج هنری زندگی آرامی را کنار هم داشتند تا اینکه پای آنجلینا جولی به میان آمد و برد پیت را از دست جنیفر قاپید!
بعد از آن هم که داستان عاشقانه ای بین او و برد پیت شکل گرفت و این دو تا مدت ها «عاشقانه های هالیوود» بودند. فرزندخواندگی چندین پسر و دختر و فراهم کردن زندگی شیرین برای آن ها هم کار مهم دیگری بود که برد پیت و آنجلینا کردند.
دعوا در هواپیما
این داستان عاشقانه، اما بالاخره پایان پذیرفت؛ آنجلینا و برد پیت به صورت همزمان یکدیگر را متهم کردند که به فرزندانی که دارند اهمیت نمی دهند. جولی با طرح اینکه برد پیت در یکی از پرواز ها بچه هایش را اذیت می کند شایعه جدایی را سر زبان ها انداخت و سرانجام اتفاقی که شایعه شده بود رخ داد: برد پیت و آنجلینا جولی از هم جدا شدند. بعد از آن جدایی زندگی برای آنجلینا جولی دشوار شد و وضعیت سلامتی اش حسابی به هم ریخت تا نگرانی ها درباره او زیاد شود. هرچند دست کم آدم هایی هم بودند که از این جدایی خوشحال شدند؛ یکی مثل همان جنیفر آنیستون که دل خوشی از آنجلینا جولی نداشت.
جولی- بکام؛ از شایعه تا واقعیت
حالا زمان زیادی از پایان آن داستان عاشقانه نگذشته که رسانه های مختلفی خبر داده اند آنجلینا جولی در پی نزدیک شدن به دیوید بکام است و به بهانه کار می خواهد از او دلربایی کند. دو مجله مذکور با اشاره به این موضوع تأیید کرده اند سفر و اقامت بیش از اندازه آنجلینا به لندن بی دلیل نیست و او می خواهد بیش از هر زمان دیگری به دیوید بکام نزدیک باشد. استار می نویسد: «مردم زیادی هستند که اعتقاد دارند آنجلینا جولی بهانه ای جور کرده تا خودش را به دیوید نزدیک کند. او هر موقع که بخواهد می تواند دلبری هایش را از سر بگیرد و حالا هم قصدش این است که دیوید بکام را از دست همسرش، ویکتوریا برباید».
این شایعه در شرایطی رسانه ها را درگیر خودش کرده که زندگی دیوید بکام هم این اواخر سوژه بسیاری دیگر از رسانه ها شده است؛ رسانه هایی که حالا خبر می دهند رابطه دیوید و ویکتوریا اصلاً خوب نیست و آن ها در آستانه جدایی از یکدیگر هستند. سفر های تنهایی دیوید به آمریکا برای سر و سامان دادن به باشگاه تازه اش و در خانه ماندن های ویکتوریا به بهانه کار روی پروژه های مدل و استایلش، همگی دست به دست هم داده تا شایعه کدورت بین دیوید و ویکتوریا به واقعیت بیشتری هم تبدیل شود. از این گذشته، صحبت های دیوید بکام با مجله ای استرالیایی که در آن خبر داده بود چندان از زندگی اش راضی نیست هم مزید بر علت شد تا بروز مشکل در خانواده بکام مسجل شود.
دیوید جانشین برد پیت
استارسیستم، دیگر مجله ای که درباره این شایعه مطلب نوشته خبر داده دیوید بکام هم اخیراً از کار هایی که جولی در لندن انجام می دهد ابراز رضایت کرده. این منبع خبری همچنین نوشته این دو با هم بار ها در تماس بوده اند و برنامه های مشخص آنجلینا جولی این است که هر طور شده دیوید بکام را به سمت خودش بکشد تا درست در بیستمین سالگرد ازدواج بکام و ویکتوریا او را از آنِ خودش کند.
بهانه های آنجلینا
هر دو مجله ای که خبر را منتشر کرده اند روایت شان از شیوه نزدیک شدن این دو نفر به همدیگر کاملاً شباهت دارد. استارسیستم می نویسد: «دیوید و ویکتوریا بعد از اتفاقاتی که بین شان افتاده الان چندین ماه است جدا از هم زندگی می کنند و رابطه خوبی ندارند. این موضوع بهترین فرصت برای آنجلینا جولی است تا به بهانه برنامه های یونیسف خودش را به دیوید نزدیک کند». مجله استار آمریکا هم می نویسد: «از آنجا که هم دیوید و هم آنجلینا جولی به عنوان سفرای یونیسف مشغول به فعالیت هستند این موضوع بهانه ای برای آنجلینا جولی شده تا مدام از طریق پیامک و تماس، با دیوید بکام در ارتباط باشد و بخواهد از برنامه های او سر دربیاورد».
خبر ها به گونه ای منتشر و در فضای رسانه ها پیچیده شده که به نظر می رسد پای ویکتوریا هم به وسط کشیده شده؛ آن طور که این مجله ها نوشته اند ویکتوریا شخصاً از دیوید بکام خواسته پاسخی به درخواست های جولی ندهد ولی از قرار معلوم، دیوید که پیشتر هم نشان داده علاقه ای به صحبت های ویکتوریا ندارد نمی خواهد این بار هم به حرف های او گوش کند.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

بازدید کلی 285 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.