پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷

زوج‌های هالیوودی که پنهانی ازدواج کردند

برخی از سلبریتی های بسیار سرشناس ثابت کرده اند که انسان های به اصطلاح «آب زیرکاهی» هستند. این رو به جای این که عروسی های بسیار شلوغ و مجللی داشته باشند که همه از ماجرا خبردار شوند، ترجیح می دهند زندگی مشترکشان را چنان بی سر و صدا آغاز کنند که تنها بعد از مدت زیادی از گذشت ماجرا، دیگران از واقعیت قضیه باخبر می شوند.
اما مخفی نگه داشتن مراسم عروسی برای چهره های سرشناس ایده ی چندان بدی هم نیست زیرا با این کار از اخلال ایجاد کردن پاپاراتزی ها در مراسم و دردسرهای متعاقب آن جلوگیری خواهد شد و دیگر نیازی به در نظر گرفتن تمهیدات امنیتی فراوان نخواهد بود. در ادامه ی این مطلب می خواهیم شما را با ۱۵ مورد از عروسی های اشخاص بسیار مشهور آشنا کنیم که در خفا انجام شده اند.

۱۵- جنیفر آنیستون و جاستین تورو
به عنوان یکی از مشهورترین بازیگران زن هالیوودی، وقتی خبر رسید که جنیفر آنیستون بالاخره بار دیگر شادی را با جاستین ثروکس، بازیگر و فیلم نامه نویس جوان هالیوودی یافته است بسیاری از طرفداران او شوکه شدند. این دو در آگوست سال ۲۰۱۲ با هم نامزد شدند و علی رغم این که بارها و بارها از آنیستون در مورد تاریخ مراسم عروسی صحبت شد اما وی هر بار از جواب دادن به این سوال طفره رفت. در نهایت در ۵ آگوست ۲۰۱۵، این دو عمارت بل-ایر با پوشش جشن تولد ۴۴ سالگی جاستین با هم ازدواج کردند که برای این کار حتی مهمانانشان را نیز غافلگیر کردند.
۱۴- لیتون میستر و آدام برودی
طرفداران سریال های تلویزیونی بسیار هیجان زده شدند وقتی که خبر رسید دو تن از بازیگران تلویزیونی به نام های لیتون میستر و آدام برودی نامزد شده اند اما این تنها اطلاعاتی بود که به رسانه ها و تماشاگران در مورد رابطه این دو داده شد. این دو به ندرت با هم دیده شده و هیچ صحبتی نیز در مورد رابطه خود با رسانه ها انجام نمی دادند. از این رو وقتی مشخص شد که این دو به صورت مخفیانه ازدواج کرده اند کسی متعجب نشد.

میستر و برودی در ۱۵ فوریه ۲۰۱۴ در یک مراسم بسیار خصوصی و مخفیانه با هم ازدواج کرده و بعد از گذشت چند سال نیز هنوز جزییات زیادی در مورد مراسم عروسی این دو مخابره نشده است.

۱۳- کامرون دیاز و بنجی مَدن
کامرون دیاز قبل از نامزدی با بنجی مدن، خواننده موسیقی راک گروه گوود شارلوت، با چهره های سرشناس بسیار رابطه داشت و علی رغم این که رابطه ی این دو خیلی زود سرعت گرفت کسی به آن توجه زیادی نکرد. بعد از این که این دو در بهار سال ۲۰۱۴ با هم وارد رابطه شدند بلافاسله در دسامبر همان سال نامزدی آن ها اعلام شده و تنها ۱۷ روز یعد این دو به صورت مخفیانه در ۵ ژانویه ۲۰۱۵ در خانه ای در بورلی هیلز با هم ازدواج کردند.
۱۲- میلا کونیس و اشتون کوچر
میلا کونیس و اشتون کوچر را باید یکی از دوست داشتنی ترین زوج های هالیوودی دانست اما این موضوع باعث نشد که این دو زندگی خصوصی خود را مخفی نگه ندارند. این دو همواره در مورد رابطه عاشقانه خود سکوت اختیار کرده و قرار گذاشتند که عروسی شان را به صورت کاملاً مخفی برگزار کنند. این دو در ۴ جولای ۲۰۱۵ در یک مراسم خصوصی و مخفیانه با هم ازدواج کرده و تا ماه ها شایعات مربوط به عروسی خود را تکذیب می کردند.
۱۱- جی زی و بیانسه
علی رغم این که به یقین می توان آن ها را دو نفر از سوپراستارهای روی کره زمین نامید اما جی زی و بیانسه در مخفی نگه داشتن عروسی و رابطه ی خود به طور کلی تا اندازه بسیار زیادی موفق عمل کردند. این دو بدون این که حتی رابطه خود را تایید کنند در ۴ آوریل ۲۰۰۸ در نیویورک سیتی و در حضور تنها ۴۵ مهمان با هم ازدواج کردند و برای این که هیچ خبر یا عکسی از این مراسم به بیرون از محل برگزاری عروسی مخابره نشود از مهمانان خود خواستند که تمامی تلفن های همراه خود را در خانه هایشان جا بگذارند. این عروسی برای مدتی از چشم رسانه ها دور نگه داشته شد و تا زمانی که بیانسه در یکی از آهنگ هایش به این موضوع اشاره کرد کمتر کسی از عروسی این دو باخبر بود.
۱۰- جیسون موموآ و لیزا بونت
برخی از روابط چهره های مشهور ضرورتاً مخفی نگه داشته نمی شوند اما باز هم طرفداران سلبریتی ها این روابط را جالب و البته هیجان انگیز تلقی می کنند و رابطه ی جیسون موموآ، بازیگر نقش کال دروگو در سریال «بازی تاج و تخت» و لیزا بونت نیز یکی از این موارد بود. علی رغم حدود یک دهه اختلاف سنی، این دو رابطه خود را در سال ۲۰۰۵ آغاز کرده و در مدت ده سال آینده آن ها نه تنها یک مورد بلکه دو مورد عروسی مخفی را تجربه کرده اند. این دو اولین مراسم عروسی خود را در ۱۵ نوامبر سال ۲۰۰۷ برگزار کردند اما حدود ۱۰ سال بعد یعنی در اکتبر ۲۰۱۷ اعلام شد که مراسم ده سال پیش آن ها رسمی نبوده است. در اواسط اکتبر ۲۰۱۷ موموآ و بونت عقدنامه خود را دریافت کرده و مراسم رسمی ازدواج خود را در خانه ای در توپانگا در کالیفرنیا برگزار کردند و هیچ کسی تا دو هفته بعد از ماجرای عروسی این دو خبردار نشد.
۹-زوی سالدانا و مارکو پرگو
در ژوئن ۲۰۱۳، زوی سالدانا به طور مخفیانه با یک هنرمند ایتالیایی به نام مارکو پرگو و طی یک مراسم کوچک و خصوصی در بریتانیا ازدواج کرد در حالی که تنها خانواده این دو و دوستان بسیار نزدیکشان در مراسم حضور داشتند.. سالدانا قبل از این رابطه وی رابطه ای طولانی با کیت بریتون داشت و برای مدتی نیز به صورت مکرر در حالت قهر و آشتی با بردلی کوپر به سر می برد. به گفته ی خود سالدانا وی در نهایت تصمیم گرفت با پرگو ازدواج کند زیرا او بهترین حس را به سالدانا می داده است. اکنون این زوج سه فرزند داشته و رابطه ای بسیار قوی و عاشقانه را تجربه می کنند.
۸- نایا ریورا و رایان دورزی
نایا ریورا و رایان دورزی در ۱۹ ژوئن ۲۰۱۴ در سن کابو لوکاس در مکزیک و در برابر گروهی کوچک از نزدیکان با هم ازدواج کردند بدون این که رسانه ها از این موضوع اطلاعی داشته باشند. این دو برای سال ها با همدیگر رابطه داشته و سال ها قبل نامزد شده بودند. اما رابطه ی این دو تنها چند ماه پس از جدایی ریورا از بیگ شان به یک رابطه ی بسیار عاشقانه تبدیل گشت. عروسی این دو در لباس هایی بسیار فاخر بسیار مخفیانه برگزار شد. در سپتامبر ۲۰۱۵ این دو به دنیا آمدن پسرشان به نام جوزی هولیس دورزی را جشن گرفته و در نوامبر ۲۰۱۶ نیز اعلام شده که این دو از هم جدا شده و درخواست طلاق داده اند. با این وجود در اکتبر ۲۰۱۷ آن ها اعلام کرده اند که جداییشان منتفی شده است.
۷- مگان فاکس و برایان آستین گرین
در سال ۲۰۱۰، بعد از شش سال رابطه عاشقانه و چهار سال نامزدی، مگان فاکس و برایان آستین گرین به صورت مخفیانه و بی سر و صدا در یک مراسم عاشقانه در هنگام غروب در ساحلی زیبا در هاوایی با هم ازدواج کردند. کاسیوس، پسر گرین، که حلقه های عروسی این دو را حمل می کرد یکی از معدود کسانی بود که در این مراسم عروسی حضور داشت. این دو مراسم عروسی شان را چنان خصوصی و مخفیانه برگزار کردند که هیچ یک از والدینشان را نیز دعوت نکرده بودند و تنها بعد از رسمی شدن ازدواج از طریق پیامک این موضوع را به والدین خود اطلاع دادند.
۶- گوینث پالترو و کریس مارتین
بعد از این که گوینث پالترو و کریس مارتین اعلام کردند که انتظار تولد اولین فرزندشان را می کشند، روز بعد در یک مراسم بسیار خصوصی و بی سر و صدا در سانتا باربارای کالیفرنیا و بدون اطلاع خانواده و مهمانان با هم ازدواج کردند. اگر چه در ابتدا به نظر می رسید که این دو زوج بسیار خوشبختی خواهند شد اما ازدواج آن ها دیری نپایید. این دو در مارس ۲۰۱۴ اعلام کردند که با هم سازگاری نداشته و از هم جدا خواهند شد.
۵- جنیفر لوپز و مارک آنتونی
جنیفر لوپز در یک مراسم غافلگیر کننده در سال ۲۰۰۴ با مارک آنتونی ازدواج کرد و همه را از این ماجرا شگفت زده کرد. در آن زمان هنوز ۵ روز از اعلام رسمی جدایی مارک آنتونی از همسر سابقش گذشته بود و لوپز نیز تنها نه ماه قبل قرار بود با بن افلک ازدواج کند. حتی ۳۵ مهمانی که به این مراسم دعوت شده بودند نیز از این ماجرا شگفت زده شدند زیرا تنها به آن ها گفته شده بود که برای یک مهمانی عصرگاهی در عمارت بزرگ لوپز در بورلی هیلز حضور یابند. متاسفانه این رابطه نیز دوام زیادی نداشته و این دو در جولای ۲۰۱۱ از هم جدا شده و طلاق رسمی آن ها سه سال بعد در ژوئن ۲۰۱۴ اعلام شد.
۴- بریتنی اسپیرز و کوین فدرلاین
بریتنی اسپیرز و کوین فدرلاین ابتدا قرار گذاشته بودند که در یک مراسم باشکوه و بزرگ در یک سالن بزرگ در سانتا باربارا با حضور ۱۰۰ مهمان عروسی کنند اما با جلب شدن توجه پاپاراتزی ها به رابطه و عروسی این دو و بالا گرفتن استرس مراسم، آن ها به این نتیجه رسیدند که بهتر است مراسمی بسیار مخفیانه را برگزار کنند. در نهایت این دو مراسم عروسی مخفیانه خود را در حضور تنها ۲۷ مهمان از دوستان و آشنایان برگزار کردند و تا چند دقیقه قبل از سوگند وفاداری این دو مهمان ها در تاریکی نگه داشته شدند.
۳- بن افلک و جنیفر گارنر
بن افلک و جنیفر گارنر در سال ۲۰۰۵ طی یک مراسم بسیار خصوص و کم سر و صدا در جزایر تورکس اند کایکوس در پاروت کی با هم ازدواج کردند. این مراسم چنان کوچک و خصوصی بود که حتی والدین عروس و داماد نیز در مراسم حضور نداشتند. گارنر که در آن زمان باردار بود حتی آرایش نیز نداشت و موهایش را به صورت دم اسبی از پشت بسته بود. بن افلک نیز تنها با یک تی شرت در مراسم حضور یافت. این دو بعد از ۱۰ سال زندگی مشترک و داشتن رابطه ای عاشقانه و دوست داشتنی در هالیوود در ژوئن ۲۰۱۵ از هم جدا شدند.
۲- بلیک لایولی و رایان رینولدز
در سال ۲۰۱۲، بلیک لایولی و رایان رینولدز در یک مراسم مخفی در بیرون از شهر چارلستون در کارولینای جنوبی با هم ازدواج کردند، در حالی که تنها ۶۰ مهمان را دعوت کرده بودند و این مهمانان نیز تنها شامل دوستان بسیار نزدیک و برخی از همکاران و اعضای خانواده این دو بودند. قبل از اجرای مراسم هیچ خبری در مورد وقوع چنین مراسمی مخابره نشده بود. البته این اولین باری نیست که رایان رینولدز عروسی مخفیانه را انتخاب می کند زیرا در زمان ازدواج با اسکارلت جوهانسون نیز مراسم عروسی این دو در سکوت و بی خبری مطلق رسانه ها و پاپاراتزی های کنجکاو انجام گرفت.
۱-دانیل کریگ و راشل ویز
دانیل کریگ و راشل ویز بعد از یک رابطه ی عاشقانه ی بسیار کوتاه و سریع در سال ۲۰۱۱ با هم ازدواج کردند. مراسم عروسی این دو به صورت مخفیانه و تنها در حضور ۴ نفر در نیویورک به انجام رسید که دختر نوجوان کریگ، پسر ۵ ساله ویز و دو تن از دوستان خانوادگی این دو به عنوان مهمان بودند. این دو رابطه ی خود را در سال ۲۰۱۰ و تنها پس از مدت کوتاهی از جدایی ویز از دارن آرونوفسکی و جدایی کریگ از ساتسوکی میچل آغاز کردند. شایعاتی در مورد رابطه ی مخفیانه این دو حتی قبل از جدایی از همسران سابقشان نیز به گوش می رسید.
بازدید کلی ۱۲۱ , بازدید امروز ۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.