«مهدی ماهانی» در روسیه جایزه گرفت

«مهدی ماهانی» در روسیه جایزه گرفت

مهدی ماهانی با نقش آفرینی در فیلم سکانس پلان «طاقباز» جایزه بازیگری نقش اول مرد جشنواره فیلم مستقل مسکو را از آن خود کرد.
مهدی ماهانی در فیلم سکانس پلان «طاقباز» نقش یک فرد معتاد به مواد مخدر را ایفا کرده و این نقش آفرینی به کاندید شدن وی در این جشنواره و دریافت جایزه بازیگری نقش اصلی مرد جشنواره فیلم مستقل مسکو منجر شده است.

«طاقباز» به نویسندگی و کارگردانی شهرام اسدزاده و تهیه کنندگی علی یاور پیش از این به جشنواره تخصصی فیلم های سکانس پلان کرواسی که در ماه اُکتبر ۲۰۱۸ برگزار شد نیز راه پیدا کرده بود.

ماهانی در این فیلم در نقش شاهرخ ظاهر شده؛ مردی که در مقطعی از زندگی خود پیوسته در تشخیص دنیای واقعی و توهمات معلق است و باعث بروز اتفاقات غیر قابل جبرانی برای خود و افراد پیرامونش می شود.

این فیلم به موضوع آسیب های سوء ناشی از مصرف مواد مخدر و تاثیرات خطرناک آن بر فرد و اطرافیان می پردازد و ماهانی با توجه به سکانس پلان بودن اثر نقشی دشوار و متفاوت را ایفا کرده است.
وی پیش از این در فیلم های سینمایی متعدد از جمله «چهارانگشتی»، «خیابان بیست و چهارم»، «هیس!دخترها فریاد نمی زنند»، «انتهای خیابان هشتم» ، «گشت ارشاد ۲» نقش آفرینی کرده است.
همچین پوریا حیدری اُوره مشاور فیلم «طاقباز» در پخش و اکران بین الملل است.

منبع: khabaronline.ir

بازدید کلی 16 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.