مریل استریپ به زنان کوچک پیوست

مریل استریپ به زنان کوچک پیوست

مریل استریپ بازیگر مطرح سینمای جهان و رکورددار اسکار، گلدن گلوب و سایر جشنواره های سینمایی به فیلم سینمایی “زنان کوچک” پیوست.

این فیلم بر پایه رمان معروف زنان کوچک نوشته لوییزا می الکات توسط گرتا گرووینگ به فیلمنامه مبدل شده و خود گرووینگ کارگردانی آن را بر عهده گرفته است. البته پیش از این نسخه های متنوع و گوناگونی از زنان کوچک ساخته شده که یکی از معروف ترین آنها برای ایرانیان انیمیشنی با همین نام بود.

علاوه بر مریل استریپ، سیروشا رونان، تیموتی شلمی، فلورانس پگ، لورا درن، اما واستون، جیمز نورتون و الیزابت اسکالن از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند. بر اساس آخرین اخبار این فیلم فیلمبرداری خود را به پایان رسانده و بیست و پنجم دسامبر امسال اکران می شود.

شخصیت محوری داستان، دختری است ۱۵ ساله لاغر و قد بلند که مغرور، رک، جسور، اصولی و وفادار است. علاقه مند به خواندن و نوشتن، که صفحه به صفحه کتاب و نمایشنامه می نویسد. او خود را به شکل یک پسر در می آورد و دوست ندارد که به علت دختر بودن در همهٔ کار ها محدودیت داشته باشد.

بهترین و صمیمی ترین دوست او تئودور (لاری) لارنس است که جو او را تدی صدا می زند. جو معلم اخلاق و محرم راز خواهر خود، بت می باشد. اسم کامل او ژوزفین است و به عنوان همدم در خانهٔ عمهٔ پیر خود کار می کند.

مگ بزرگترین دختر خانواده است و به بچه های مردم درس می دهد. او زیباست و چون بیش تر ازهمه زندگی مجلل گذشته شان را به خاطر می آورد بیش تر از سه خواهر خود طرفدار تجمل و ثروت است و دوست دارد ثروتمند شود. او معلم اخلاق ایمی است. نام کامل مگ، مارگارت است.

منبع: میزان

بازدید کلی 13 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.