جنجال‌های بازیگران درباره احکام اسلامی؛ از دست دادن زن و مرد تا نجس نبودن سگ!

جنجال‌های بازیگران درباره احکام اسلامی؛ از دست دادن زن و مرد تا نجس نبودن سگ!

نظرات بازیگران درباره موضوعات مختلف معمولا با بازتاب های زیادی همراه است. اما برخی از دیدگاه های آنها در خصوص مباحث حساس حواشی بسیاری ایجاد می کند؛ مصداق این امر اظهارنظر بازیگران درباره احکام اسلامی است.
در این مطلب نظر چهار بازیگر درباره احکام اسلامی که جنجال های زیادی به پا کرد، را مرور می کنیم. با ما همراه باشید.

نظر بازیگر «بانوی عمارت» درباره دست دادن زن و مرد
مینا وحید این هفته در مصاحبه ای درباره دست دادن زن و مرد بیان کرد: من متاسفم شرایطی در کشور پیش آمده، همین دست دادن ها که یک بازیگر به مراسم خارجی می رود و دست می دهد واقعا الان من با شما(خطاب به مجری) دست بدم در اون لحظه من نمی دونم چه اتفاقی می اُفتد که اینقدر حساس می شود یک ثانیه ست. که مجری در پاسخ می گوید حرام است دیگر… مینا وحید پاسخ می دهد: خانم سیاستمداری گفته بودند: این آزاده شده است و در کشورهای مسلمان خارجی، دست دادن را آزاد کرده اند.
ساره بیات: با «رضا قوچان نژاد» احساس محرمیت می کنم!
سال گذشته ساره بیات عکسی از خودش و همسر خواهرش رضا قوچان نژاد را در حالی که بازیکن تیم ملی دستش را روی شانه این بازیگر گذاشته بود، منتشر کرد. این عکس با واکنش برخی کاربران فضای مجازی رو به رو شد و اغلب نظرات حول این محور بود که شوهرخواهر ایشان به ایشان محرم نیستند. ساره بیات مدتی بعد در اکران فیلم «زرد» درباره عکس جنجالی اش این گونه توضیح داد: «گشتم تا ببینم شوهرخواهر شبیه چیه و احساس کردم وقتی خواهرت، پاره تن ات را به دست مردی می سپاری و می گویی مراقب خواهرم باش، حس آن شبیه پدر است. چندی پیش عکسی با او داشتم که دست روی شانه هم گذاشته بودیم و برایم کامنت های متعددی آمده بود که می گفتند شما نامحرم هستید، می خواستم این جا بگویم با رضا چون شبیه دست های پدرم است، احساس محرمیت می کنم و امشب هم به خاطر احترام به شما بغل اش نمی کنم!»
بهاره رهنما: نماز را با همین کاشت ناخن می خوانم!
بهاره رهنما درباره نماز خواندنش با کاشت ناخن در کانال تلگرامی اش نوشت: این روزها می خواهم اعتراف کنم واقعا هر چه دارم از کرم اهل بیت و عشق و دلدادگی به اونهاستنماز هم با همین ناخن کاشت سال هاست که میخوانم به یمن ازدواجم تقریبا اول وقت شده.
بازیگر زن فتوا داد: سگ ها نجس نیستند! 

پریناز ایزدیار سال گذشته با بهانه قرار دادن حوادث زلزله کرمانشاه و همیاری سگ ها در یافتن افرادی که زیرآوار مانده اند در صفحه خود نوشت: همین دست و پاهایی که با سنگ و چوب میزنن… ن. اینقدر توی آوار برای نجات آدم ها تلاش کرده زخم شده. به کسی برنخوره، این پست به معنای بی اهمیت بودن انسان ها نیست فقط یک یادآوری کوچیکه که یادمون نره سگ ها نه تنها نجس نیستن، بلکه خیلی هم خوب و به درد بخورن.

منابع: خراسان، مشرق، نصف جهان، تی وی پلاس و روز پلاس

بازدید کلی 50 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.