فصل ششم «پایتخت» ساخته خواهد شد؟

فصل ششم «پایتخت» ساخته خواهد شد؟

سیروس مقدم از بی توجهی و کم لطفی مدیران صداوسیما به سریال «پایتخت» گلایه کرد.
بزرگداشت سیروس مقدم کارگردان مجموعه پنج گانه «پایتخت» یکی از بخش های مراسم اختتامیه نهمین جشنواره مردمی فیلم عمار بود که پنجشنبه ۲۰ دی برگزار شد.
مقدم در این مراسم، با بیان اینکه «پایتخت» متعلق به مردم است، از مدیران صداوسیما گلایه کرد و گفت: ««پایتخت» متعلق به مردم است. نه متعلق به سیروس مقدم و محسن تنابنده است و نه متعلق به مدیران فرهنگی تلویزیون و هیچ ارگان دیگری. این سریال متعلق به مردم است و تا زمانی که آن ها بخواهند ادامه پیدا می کند.
کارگردان «پایتخت» ادامه داد: در مصاحبه های این کلیپی که پخش شد، این طور به نظر می رسید که ما خواهان ادامه «پایتخت» نیستیم، اما این طور نیست. خیلی از مسائل را نمی توان اینجا گفت اما مطمئن باشید این موضع، نظر تیم سازنده نیست. تا زمانی که مردم دلزده نشدند از «پایتخت»، قطعا ساخته می شود ولی ما هم باید سوژه های خوب پیدا کنیم.
او افزود: رکن دیگر هم مدیریت فرهنگی ما است که باید ببنیم آیا آن ها تمایل دارند به این خواست و مطالبه مردم پاسخ مثبت بدهند یا خیر. تا الان که با شما صحبت می کنم، هیچ صحبتی به صورت جدی با تیم «پایتخت» برای فصل ششم نشده است. آقای تنابنده مالامال از سوژه و قصه است، به تعداد آدم های این سرزمین قصه وجود دارد و می توان آن را روایت کرد. خواسته و مطالبه مردم حتما باید مورد خواست مدیران هم باشد تا به تولید برسد.
مقدم در پایان سخنانش از آمادگی تیم «پایتخت» خبر داد و بیان کرد: با وجود این شرایط، حرفی که می زنم به نمایندگی از تک تک این عوامل است؛ اگر صدای اعتراض شما از نبودن پایتخت به گوش مسئولان برسد شاید از خواب غفلت بیدار شوند و جدی تر به این مجموعه بپردازند. تیم پایتخت آمادگی ادامه این راه را دارد.
در ادامه این مراسم مجید زین العابدین مدیر شبکه اول سیما پس از گلایه های مقدم با حضور روی صحنه، ضمن دعوت از مقدم برای ساخت قسمت ششم «پایتخت»، گفت: «سیروس مقدم قاب تلویزیون را به خوبی می شناسند و تیم بسیار حرفه ای و کاربلدی هم به همراه خود دارند. تا به امروز هم مذاکرات فشرده ای با سرکار خانم غفوری همسر همراه و تهیه کننده کارهای ایشان داشته ایم و واقعا امیدواریم یاری کنند تا امسال از درون مجموعه «پایتخت»  هدیه ای را در نوروز ۹۸ روانه خانه های مردم کنیم.»

 

منبع: khabaronline.ir

بازدید کلی 56 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.