تکلیف ساخت فصل دوم سریال «بانوی عمارت» چه شد؟

تکلیف ساخت فصل دوم سریال «بانوی عمارت» چه شد؟

احسان جوانمرد با انتشار این عکس نوشت: دوستان عزیزم؛ اول اینکه شدت محبت دوستان در کامنت های پست آخر بانوی عمارت باعث شد سیاست همه یا هیچ را پی بگیریم و پاسخی برای هیچ کدام ننویسیم که از آن بابت عذرخواهم و زبانم قاصر از سپاسگزاری.
ثانی اینکه در مورد فصل دوم سریال که سوال بیشتر دوستان بود، واقعا هنوز نه قصه مشخص شده، نه مقطع تاریخی، نه شکل کار و نه هیچ چیز دیگری. تهیه کننده کار حتما در وقت مقتضی و بعد از نهایی شدن نتیجه مذاکرات با مدیران و همچنین عوامل اصلی پروژه نتیجه را رسما اعلام خواهند کرد. تا آن وقت هر خبری – مثبت باشد یا منفی؛ دال بر حضور فلان بازیگر باشد یا عدم حضورش- حتما شایعه است و حتما بی اساس. تا وقتی تکلیف قصه روشن نشده است چطور ممکن است بگوییم فلانی هست یا نیست؟
ضمن ابلاغ مجدد صمیمانه ترین درودها و قدردانی ها بابت تماشای عمارت و آدم هایش، کنار شما به انتظار می نشینیم ببینیم آینده آبستن کدام قصه ها و کدام حادثه هاست. پیروز و سربلند باشید.
شرح عکس: بعد از نشست خبری سریال؛ از چپ به راست شبنم فرشادجو(مهری) ؛ نیکی نصیریان(آهو) ؛ مریم مومن(فخرالزمان) ؛ عزیز حمیدنژاد(کارگردان) و بنده ی کمترین

منبع: instagram.com

بازدید کلی 84 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.