هنرپیشه های هالیوود از کدام ادکلن استفاده می‌کنند؟

هنرپیشه های هالیوود از کدام ادکلن استفاده می‌کنند؟

هنرپیشه های مشهور هالیوود همواره زیر ذره بین رسانه ها هستند. حتی از کوچک ترین اتفاق زندگی این افراد خبرهایی در فضای مجازی بازنشر می شود. این ما قصد داریم عطر و ادکلن مورد علاقه این افراد را به شما معرفی کنیم.

 

هنرپیشه های مشهور هالیوود که مورد نظر ما هستند

  • لئوناردو دی کاپریو
  • کالین فرث
  • دیوید بکهام
  • ویل اسمیت
  • جورج کلونی
  • جانی دپ
  • اما واتسون
  • الیزابت تیلور

۱- لئوناردو دی کاپریو چه عطری می زند؟

لئوناردو، در ۱۱ نوامبر ۱۹۷۴ در شهر لس آنجلس در ایالت کالیفرنیا متولد شد. پدرش جورج دی کاپریو نویسنده کتاب های کمیک و بازیگر-تهیه کننده فیلم های طنز و مادرش ایرملین ایندربرکن و مادربزرگش هلنا ایندربرکن است. وی تا به حال ۶ بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده که برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ برای فیلم بازگشته موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد شد.

عطر مورد علاقه لئوناردو دی کاپریو وایلد توباکو است.

۲- کالین فرث چه عطری می زند؟

کالین فرث متولد ۱۰ سپتامبر ۱۹۶۰ در انگلستان است. کالین در خانواده ای تحصیل کرده به دنیا آمد. پدر او استاد تاریخ دانشگاه وینچستر بود و مادرش نیز استاد مذهبی است. او بعد از چند نقش آفرینی کوچک و بزرگ بالاخره توانست افتخارات زیادی از جمله کاندیدای دریافت جایزه بفتا را بدست آورد و راه خود را برای ورود به دنیای هالیوود هموار کند.

 

عطر مورد علاقه کالین فرث تام فورد است.

۳- دیوید بکهام چه عطری می زند؟

دیوید بکهام بازیکن، هنرپیشه و فعال حوزه مد و لباس در ۲ می ۱۹۷۵ در انگلستان متولد شده است. او در دورانی که به عنوان فوتبالیست مشغول به کار بود توانست یکبار به عنوان بهترین بازیکن جهان شناخته شود.

 

عطر مورد علاقه دیوید بکهام کرید است.

۴- ویل اسمیت چه عطری می زند؟

ویل اسمیت یکی از هنرپیشه های مشهور هالیوود است که در ۲۵ سپتامبر ۱۹۶۸ در آمریکا متولد شده است. در ماه آوریل ۲۰۰۷ هفته نامه نیوزویک از او به عنوان قدرتمندترین بازیگر هالیوود یاد کرد. وی چهار بار نامزد جایزه گلدن گلوب، دو بار جایزه اسکار و یک بار نیز برنده جایزه گرمی شده است.

 

عطر مورد علاقه ویل اسمیت ورا وانگ است.

۵- جورج کلونی چه عطری می زند؟

جورج کلونی نیز یکی دیگر از هنرپیشه های مشهور هالیوود است که در ایالات متحده متولد شده است. جرج کلونی در سال ۲۰۰۵ برای فیلم سیریانا جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را دریافت کرد. در سال ۲۰۱۳ موفق شد جایزه اسکار بهترین فیلم را برای تهیه کنندگی فیلم آرگو دریافت نماید.

 

عطر مورد علاقه جورج کلونی کارتوسیا است.

۶- جانی دپ چه عطری می زند؟

جانی دپ یکی دیگر از هنرپیشه های مشهور هالیوود است که در آمریکا متولد شده است. او تاکنون توانسته است جایزه گلدن گلوب و جایزه انجمن بازیگران فیلم را برای بهترین بازیگر مرد از آن خود کند. جانی دپ یکی از پولسازترین ستاره های هالیوود است. نام جانی دپ در کتاب رکوردهای جهانی گینس به عنوان گرانترین بازیگر با دستمزد ۷۵ میلیون دلار ثبت شده است.

 

عطر مورد علاقه جانی دپ دیور است.

۷- اما واتسون چه عطری می زند؟

این هنرپیشه مشهور هالیوودی متولد ۱۹۹۰ در فرانسه است.  اما واتسون با بازی در فیلم های هری پاتر موفق به دریافت جایزه های بسیار شد و حدود ۱۰ میلیون پوند نیز ثروت کسب کرد. او در سال ۲۰۰۹ برای اولین بار وارد دنیای مد و فشن شد.

 

عطر مورد اما واتسون لانکوم است.

۸- الیزابت تیلور چه عطری می زد؟

الیزابت تیلور در ۲۷ فوریه ۱۹۳۲ در لندن به دنیا آمد و در سال ۲۰۱۱ از دنیا رفت. او را در ۱۲ سالگی به شهرتی جهانی رساند، افتاد و دچار کمر دردی شد که هیچگاه رهایش نکرد. در سال ۱۹۶۱ با ابتلا به یک بیماری نادر ریوی تقریباً تا آستانه مرگ رفت و همچنین سال ها به الکل و داروهای مسکن معتاد بود.

 

عطر مورد علاقه الیزابت تیلور ورساچه بود.

 

منبع: جیمیتو

بازدید کلی 147 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.