ثروتمندترین مرد دنیا از همسرش جدا شد

ثروتمندترین مرد دنیا از همسرش جدا شد

جف بزوس، بنیانگذار و رئیس کمپانی آمازون پس از ۲۵ سال زندگی مشترک از همسرش، مکنزی جدا شد. این دو فرد خبر جدایی خود را روز چهارشنبه در پستی مشترک در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کردند.

متنی که این دو فرد در پست توییر خود منتشر کردند، بسیار صمیمی بود و محتوای این متن، خبر از جدایی توافقی آن ها می دهد. جف بزوس در این پست گفته آن ها پس از مدت ۲۵ سال زندگی مشترک خوب، تصمیم به جدایی از یکدیگر گرفته اند. او همچنین در قسمتی از متن پیام خود به این مسئله اشاره کرده که این دو فرد همچنان مانند دو دوست برای هم باقی خواهند ماند.

این دو فرد در بیانیه ای که در صفحه های خود در توییر منتشر کردند، نوشتند: «ما از اینکه یکدیگر را پیدا کردیم، بسیار خوش شانس بودیم و برای همه سال هایی که با هم گذراندیم، شکرگذاریم. حتی اگر از جدایی مان پس از ۲۵ سال خبر داشتیم، باز هم تمام آن کار ها را انجام می دادیم. ما به عنوان زن و شوهر زندگی بسیار عالی ای داشتیم و اکنون هم آینده خوبی پیش روی ماست.

جف بزوس در پایان سال 2018 با سرمایه صد میلیاردی خود موفق شده بود برای اولین در صدر لیست ثروتمندترین مردان جهان قرار گیرد و فاصله زیادی را نسبت به رقبای خود ایجاد کند.

منبع: yjc.ir

بازدید کلی 61 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.