توضیح بی سابقه ملکه اردن درباره لباس‌های گرانقیمتش

توضیح بی سابقه ملکه اردن درباره لباس‌های گرانقیمتش

دفتر ملکه رانیا عبدالله همسر پادشاه اردن برای نخستین بار اعلام کرد که لباس های گرانقیمت ملکه از خانه های مُد به امانت گرفته می شود و یا به عنوان هدیه از لباسفروشی ها بدون هیچگونه تبلیغاتی برای آن ها دریافت می گردد.
ملکه اردن در این بیانیه بی سابقه گفته که لباس هایش را به سه روش تهیه می کند:
دسته اول لباس های امانتی و غرضی از خانه های مد است. دسته دوم هدایایی هستند که به او داده می شوند و لباس های دسته سوم را هم با قیمت پایین و تخفیف خورده مستقیماً خودش تهیه می کند تا در فعالیتهایش با ظاهری که شایسته اردنی هاست در محافل حاضر شود.
دفتر ملکه اردن در بیانه اش نوشته از اینکه مجبور شده تا چنین بیانه ای را بدهد و درباره لباس های ملکه اردن -که مبالغه های زیادی درباره آن شده و سؤال و جنجال زیادی برانگیخته- توضیح دهد متأسف است.
دفتر ملکه رانیا دلیل صدور این بیانیه را چنین توصیف کرده است: در غیاب حقیقت شایعات و اطلاعات غلط منتشر و برداشت های اشتباه روی هم جمع می شوند. شفافیت و روشن کردن موضوعی که گاهی در فضای مجازی داغ می شود از دیگر دلایل صدور این بیانیه اعلام شده است.
گفتنی است که قیمت لباس های رانیا، همسر پادشاه اردن در زمانی که این کشور در بحران اقتصادی به سر می برد، باعث جنجال در فضای مجازی و رسانه های محلی و بین المللی شده است.

منبع: تابناک با تو

بازدید کلی 103 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.